Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam wszystkich

Nazywam się Darek mam 22 lata,  w wieku 19 lat podjąłem decyzję o rzuceniu pracy oraz dotychczasowego życia i wyruszeniu w ciemno na Gran Canarie aby spełniać swoje marzenia. Od niedawna otworzyłem swój kanał w którym prezentuje wyspę oraz cały pomysł, póki co są to dwa filmy, początkowo będę wrzucał od 2 do 3 filmów na miesiąc z powodu natłoku zajęć. + organizuje transmisje na twitch.tv live z gier oraz relacji live z zwiedzania wyspy.

Jesli interesuje cie moja przygoda zapraszam serdecznie na kanał oraz pozostawienie jakieś opinii oraz porad odnośnie prowadzenia kanału gdyż jest to mój początek, jednak myślę że filmy trzymają fajny poziom. Będziemy poznawać różne kultury, przełamywać swoje słabości, zwiedzać niesamowite miejsca, oraz odwiedzać miejsca w których kręcone były sceny do wielu filmów, testować sprzęt, brać udział w różnych imprezach okolicznościowych od słynnego na całą planetę karnawału przez wydarzenia z świata technologi oraz gier, po mistrzostwa w takich sportach jak np Surfing czy Windsurfing. Wszystko w swoim czasie! :)

Link do ostaniego filmu: 

Link do Kanału Twitch: https://www.twitch.tv/dareckigaming

Zapraszam serdecznie do zostawianai komentarzy oraz subskrybcji, jestem osobą która uwielbia współpracę więc jeśli masz jakiś pomysł napisz do mnie!

Dziekuję wszystki za doczytanie do tego momentu oraz za sprawdzenie moich materiałów. Pozdrawiam serdecznie! :)

Witam!

Chciałbym zaprezentować wam mój kolejny film, dziś pokaże wam miejsca które warto zwiedzić na Gran Canari, pozdrawiam ;) 

Napisano (edytowany)

Witam wszystkich, zapraszam kolejny film na moim kanale, dziś będziemy podróżować w poszukiwaniu przepięknego kanionu, na Gran Canarii mam nadzieje że wam się spodoba :)

Edytowano przez DareckiTV

Jaki mikrofon pojemnościowy kupić na początek aby nasze audio lepiej brzmiało? W tym odcinku zobaczycie unboxing, recenzje oraz moją opinie na temat mikrofonu Trust GXT 525 Emita.

Koszt takiego zestawu to na dzień dzisiejszy około 500zł więc warto dowiedzieć się nieco przed zakupem i mam nadzieję że ten film wam w tym pomoże. 

Jako że wiele osób jest średnio zadowolone z wyników wyborów i już planuje ucieczkę to chciałbym dzisiaj opowiedzieć wam ile kosztuje życie na Gran Canarii!

zapraszam do oglądania! 1f642.png?_nc_eui2=AeH6tPgLPLKZJe2Wh9Vu0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Dr.Maska
      Witam, jestem nowy na YT zapraszam do siebie na kanał, gram gdy mam chwilę wolnego czasu i chciałbym się z wami tym podzielić. Pozdrawiam Dr.Maska
    • Przez BykuThePlayer
      Witam Cię Bardzo Serdecznie na moim kanale! Na YouTubie widnieję jako "BykuThePlayer", ponieważ już od dawna znajomi mówią na mnie "Byku" więc i tak przedstawiam się na YouTube. Kanał poświęcony w głównej mierze grom komputerowym "Zagrajmy w" "Gameplay" "Retro Wspominki" "Unboxingi" to wszystko znajdziecie na moim kanale. Będę przedstawiał gry zarówno nowe jak i powroty do klasycznych tytułów gier, które zainteresują każdego fana gier komputerowych.
      Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCqhPa2wFCQV97_PYYe2VpQQ/featured
    • Przez XazzyStream
      Heja!
      Pozostawiam Wam materiał, w którym dowiecie się wszystkiego, chciałbym zaprosić Was do obejrzenia i wypowiedzenia się w komentarzach! Do zobaczenia!

• Przez Arcyk_Gaming
      Witajcie
      Jestem ArcyK i mam 30 lat. Regularnie nagrywam na YT od listopada zeszłego roku choć kanał mam tam od bardzo dawna! Nagrywam gameplaye z gier, poradniki do nich, sporadycznie uboxingi sprzętu i gier, a także bije rekordy w grach bądź wykonuje wyzwania zaproponowane przez widzów. Staram się by mój kanał był różnorodny i by każdy znalazł coś dla siebie. Staram się robić live'y, ale nie zawsze mogę sobie na to pozwolić, więc po prostu nagrywam i wrzucam filmy gdy wiem, że nie dam rady streamować. Czasem rzucam troszkę mięsem w filmach, aczkolwiek staram się by pozostało to w granicach zdrowego rozsądku i nie korzystania z nich jako przecinki. Po prostu gdy gram to jestem sobą i od razu pokazuje swoje emocje. Zaskoczenie, śmiech związany z daną sceną czy też po prostu frustracje i wkur.... Nie robię nic pod publiczkę (pewnie dlatego mam tyle widzów ile mam ^^), po prostu jestem sobą. Najlepiej zobacz i oceń sam . Dzięki za możliwość zareklamowania kanału!
      Pozdrawiam, Artur
      AKTUALNIE NAGRYWANE SERIE GIER: FAR CRY 5 i ASSASSIN'S CREED ROGUE i KONIEC GTA V + pojedyncze filmy z innych gier np. BATTLEFIELD 4 MP
      LINKI:
      Subskrybcja kanału - https://tinyurl.com/y8c6rccq
      Strona na Facebooku - https://tinyurl.com/ydh8p7t4
      Strone na Twitterze - https://tinyurl.com/y84y5y2z
      LINK DO KANAŁU: https://www.youtube.com/user/ARCYK
      ZWIASTUN KANAŁU: 

• Przez LUKKE
      Siema, chciałbym wam zaprezentować mój nowy kanał gamingowy. Jestem początkujący na youtube, ale nie w grach dlatego chce wam pokazać jak wygląda granie z mojej perspektywy, jak i przechodzenie różnych etapów gier. Tak, więc serdecznie zapraszam do subskrybowania i lajkowania mojego kanału. 
      KLIKNIJ TUTAJ

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik