Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kanciak

Niezsynchronizownay dźwięk mikrofonu z kamerką

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Mam taki problem otóż dźwięk po jakimś czasie streamowania zaczyna wyprzedać kamerkę ale nie na wszystkich grach, próbowałem ustawiać opóźnienie mikrofonu przez zaawansowane ustawienia dźwięku na każdej grze tak samo i na każdej różne nie zdało rezultatu. Przy testowym nagraniu i prywatnym streamie było wszystko dobrze a po odpaleniu normalnego streama gdzieś po 30min zaczyna się opozniac. A w grach wygląda to tak League od Legends opóźnienie 200ms wystarczy i nigdy się nie opóźnia się kamerka, przy Apex legends opóźnienie kamerki jest małe i przy CS go jest większe ustawiałem nawet 1500 i nic to nie dało na tych 2 grach nie mogę nic poradzic. Było to przestawiane na streamie i po za nim sytuacja dalej taka sama. Kamerka to Logitech Webcam Pro Stream odpalana przez program Logi, a mikrofon to Trust emira plus. Nie wiem czy to wina serwisu ale bardziej wydaje mi się że moja ale nic nie mogę na to poradzić

Streamoje przez obsa na serwisie YT teraz w 720p tylko, złącze internetowe 600/30

Komputer;Procesor Intel Core i7-8700(6 rdzeni, od 3.20 GHz do 4.60GHz, 12 MB cache

Chipset Intel B360

Pamięć RAM 16 GB (DIMM DDR4, 2666MHz)

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060+ Intel UHD Graphics 630

Dysk SSD M.2 240 GB

Dysk HDD SATA 7200 obr. 1000 GB

Edytowano przez Kanciak

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik