Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hiros

Nie udało się połączyć z serwerem OBS

Polecane posty

Siema, w środę streamowałem sobie na chilku na Youtubie aż do 23, chciałem włączyć streama następnego dnia czyli w czwartek 

wyskakuje już witam się z widzami itd, a tu patrze że liva nawet nie rozpoczął się i wyskoczyło mi okno https://imgur.com/a/nIx5QDS

"Nie udało się połączyć z serwerem

Upłynął limit czasu połączenia. Upewnij się że usługa strumieniowa jest poprawnie skonfigurowana a zapora internetowa nie blokuje połączenia." 

Wszystko jest dobrze ustawione w obs ponieważ jeszcze streamowałem w środę i nic potem nie zmieniłem, jedynie tylko klucz strumienia, wyłączałem zapory internetowe i dalej nic, włączyłem skanowanie w antywirusie, usunął zagrożenia i dalej nic, to wtedy zresetowałem modem, i także nic, myślę tak , spróbuje zrobić stream na twitchu okej, wszystko ustawiam jest git , i patrze działa, tylko na youtubie mi nie działa i wyskakuje błąd, czy myślicie że operator od internetu (ORANGE) zablokował mi łączenie z serwerem rtmp youtuba ? Jeśli ktoś miał podobny błąd i go rozwiązał proszę o odpowiedź , oraz proszę o pomoc którzy wiedzą co może być tego przyczyną . 

Z góry dzięki :) 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik