Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gaca

Porada - komputer/laptop głównie do gier.

Polecane posty

Cześć,

przymierzam się do kupna nowego sprzętu do głównie do grania, gdyż moja maszyna ledwo już żyje.

Zastanawiam się miedzy dwoma sprzęcikami komputerem i laptopem mianowicie:

Blaszak: http://www.agito.pl/komputer-ntt-game-w999g-w7345i-zkg-w999g-s05a-50-831544.html?attr=1351-464981,694-437392

Laptop: http://www.x-kom.pl/p/124849-notebook-laptop-15-6-msi-ge60-0nd-i5-3230m-8gb-120500-7hp64x-gtx660m.html#

Moje pytanie do was jest czy ten laptop będzie faktycznie bardziej wydajny od tego PC i czy nie będzie się grzał i co ewentualnie wy byście wybrali ?

Dziękuję za każdą odpowiedź, w której mi coś poradzicie. ;)

Pozdrawiam bardzo serdecznie,

R.G.

Hmm pewnie masz racje, a mógłbyś polecić mi jakąś stronę na której bym mógł złożyć dobre "pudło" z czyjąś pomocą i wysłali by mi je w całości złożone ?

Hmm pewnie masz racje, a mógłbyś polecić mi jakąś stronę na której bym mógł złożyć dobre "pudło" z czyjąś pomocą i wysłali by mi je w całości złożone ?

Na morele.net mieli taką usługę. Ale nie jestem pewien gdyż zawsze sam składam :)

Ja niestety, aż tak się dobrze nie znam żeby złożyć komputer samemu od podstaw, ale z tego co widze nie opłaca się kupować "całego", wieć prosiłbym was forumowicze o pomoc z złożeniu jakiejś "rakiety" do 3,5k

nie będe tu linków wstawiał ale użytkownik "blackwhite321" na YT proponuje zestawy w danej cenie i umieszcza link do morale podajże którzy składają całego kompa i kurierem do domu polecam się zapoznać.

Za pomocą filmików Blackwhite321 spróbowałem złożyć swój komputer i mam pytanie czy taka konfiguracja podzespołów byłaby dobra ?

zoonykomp.th.jpg

Zastanawiałem się jeszcze czy warto wciskać na sile dysk SSD, bo to jednak usprawnia system, ale to są dużo większe koszty.

SSD nie jest niezbędne. W przyszłości możesz sobie kupić jak będziesz reinstalował system. (na SSD wrzucaj tylko system, i ew. gry które mają dużo loadingów)

Ogólnie zestaw bardzo ładny.
Jeszcze takie małe pytanie, czy będziesz podkręcał proca?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik