Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KALI2K

BAN

Polecane posty

Nick Twitch: KALI2K

Data otrzymania bana: niestety dokładnie nie pamiętam, aczkolwiek wydaje mi się, że było to pomiędzy październikiem, a listopadem tego roku

Powód: dostałem bana za pastę z Izakiem, nie pamiętam jaką ale nie była to obraźliwa wiadomość, myślę że nie zasłużyłem tym na bana 

Dodatkowe informacje:

Dlaczego chcesz unbana: Wiadomo, że wolałbym udzielać się na czacie w różnych tematach z Izakiem jak i czatem :D

Osoba banująca: niestety nie pamiętam :/

Pozdrawiam :D

Napisano (edytowany)

Witaj,

Bana dostałeś za spam/flood + pisanie kolorem.

Odbanuję konto ale to Twoja ostatnia szansa.

[2018-10-07 18:09:33 UTC] kali2k: Tęsknie za czasami kiedy Izak był według wielu top 5 graczem na świecie i najlepsze drużyny pytały czy może do nich dołączyć, wygrywał pojedynki aimowe ze screamem i pokonywał pashe na rękę..Wszystko się zmieniło od kiedy wyszedł fortnite i izak przestał celować i zaczął budować...

[2018-10-07 18:10:11 UTC] kali2k: Tęsknie za czasami kiedy Izak był według wielu top 5 graczem na świecie i najlepsze drużyny pytały czy może do nich dołączyć, wygrywał pojedynki aimowe ze screamem i pokonywał pashe na rękę..Wszystko się zmieniło od kiedy wyszedł fortnite i izak przestał celować i zaczął budować...

[2018-10-07 18:10:51 UTC] kali2k: Tęsknie za czasami kiedy Izak był według wielu top 5 graczem na świecie i najlepsze drużyny pytały czy może do nich dołączyć, wygrywał pojedynki aimowe ze screamem i pokonywał pashe na rękę..Wszystko się zmieniło od kiedy wyszedł fortnite i izak przestał celować i zaczął budować...

[2018-10-07 18:11:04 UTC] kali2k: /me Tęsknie za czasami kiedy Izak był według wielu top 5 graczem na świecie i najlepsze drużyny pytały czy może do nich dołączyć, wygrywał pojedynki aimowe ze screamem i pokonywał pashe na rękę..Wszystko się zmieniło od kiedy wyszedł fortnite i izak przestał celować i zaczął budować...

[2018-10-07 18:11:24 UTC] kali2k: Tęsknie za czasami kiedy Izak był według wielu top 5 graczem na świecie i najlepsze drużyny pytały czy może do nich dołączyć, wygrywał pojedynki aimowe ze screamem i pokonywał pashe na rękę..Wszystko się zmieniło od kiedy wyszedł fortnite i izak przestał celować i zaczął budować...

Edytowano przez Tonik

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik