Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kaer_nl

Przepraszam i proszę o odbanowanie

Polecane posty

Witam, 

Chciałbym poprosić o odbanowanie mnie na czacie u Izaka. Jest mi wstyd z tego powodu, że dostałem bana za moje szczeniackie zachowanie.

To był trudny okres dla Izako Boars. Repo odszedł z IB moim zdaniem w bardzo nie ładnym stylu i strasznie mnie to wkurzyło. Trochę mnie poniosło z tego powodu 

i napisałem zbyt impulsywnie.  Bardzo Przepraszam za moje zachowanie i obiecuję, że więcej nikogo nie będę obrażać i postanawiam poprawę.

mój nick wtedy to kaer_nl a obecny to zdechlamysz
Data otrzymania bana: 2017-08-29.txt prawdopodobnie za tekst: kaer_nl: repo lamus i ciota.

Powodem było moje chamskie zachowanie tamtego dnia. Miałem chyba zły dzień. Jeszcze raz podkreślam: Wstyd mi z tego powodu i bardzo proszę o unbana.

Nie wiem kto był osobą banującą ale to nie ważne gdyż ta osoba podjęła wtedy jedyną słuszną decyzję żeby mnie ukarać. Mogę jedynie ubolewać nad faktem bana permanentnego a nie np na 24h ale nie mnie to oceniać. 

Chciałbym unbana gdyż chciałbym znowu dołączyć aktywnie do społeczności na czacie Piotrka.

Przepraszam oraz z góry dziękuję jeśli zostanę ułaskawiony. Pozdrawiam. Krzysiek

Edytowano przez kaer_nl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik