Skocz do zawartości

Polecane posty

To powiedz, żeby do tej i7 dorzucił (ten ktoś) jeszcze kamerę :D

Kamerkę chce kupić potem za kase z kanału. Jakieś tanie coś za 400zł. Przyda mi się do specjalnej serii którą planuję. Nie związanej z komputerami. 

A i7 będzie siedzieć na płycie MSI Z87-G43 

five_pictures4_2840_20130514141629.jpg

Ciekawie się zapowiada płyty od MSI zawsze były ciekawą propozycją do OC (mam tu na myśli wydajność i cenę) a ta płytka jest w granicach cenowych przystępna dla zwykłego zjadacza chleba powinno być OK. Szkoda że bez video :(

Aby inwestycja miała sens, musi się zwrócić. Z YT dopiero co wystartowałem i nie jest pewne czy ten kanał w ogóle wypali. Jeżeli zacznie się rozkręcać pomyślę nad inwestowaniem w sprzęt do prowadzenia tego kanału. Wiem że pokazując słaby materiał, się nie wybije. Jednak ze zdjęciami wygląda to całkiem dobrze. 

Też na YT chciałbym osiągnąć, nie coś takiego jak Rock. Bo to jest przesada, człowiek gdzie by się nie pojawił tam go oblegają. Wolałbym coś takiego mniejszego stworzyć, gdzie może dojść do jakiejś twórczej dyskusji. Że bez obaw mogę podać TS-a na którym siedzę i wejdą tam ludzie z którymi można sobie normalnie pogadać. Nie powiem, ale miałem okazje być na TS z burakiem (reklama serwerów w BF3, nie wymieniam nazwy żeby reklamy nie robić) i poprostu to była jakaś masakra. Ten człowiek ma naprawdę świętą cierpliwość. Wchodzi ci pełno wiary i każdy z tym samym pytaniem: jakie masz słuchawki, jaką myszkę, jaką klawiaturę. Typowa banda przygłupów. Nie chce czegoś takiego. 

I najgorsze jest to, że tacy ludzie wejdą gdzieś tylko jak jest tam taki Rock czy Buraczek potem ich nie ma. Nie potrafią nic stworzyć, wymyślić... 

260px-Asteroidshome.jpg

Zmiana obliczeń na Xeonach. Tym procki zajmują się pomocą, w wyznaczaniu toru lotu asteroid w układzie słonecznym. Jest to bardzo trudne z powodu rozmiarów obiektów i ich nietypowych kształtów. 

Przykład asteroidy, której kształt pomogły określić komputery

560px-Shape_150_1.png

A Tutaj jej orbita.

560px-150nuwa.jpg

Z tego co widać po orbicie to nie za bardzo :)

Chyba, ze będzie leciała jakaś sonda, pojazd kosmiczny :P

Ta akurat nie, ale z tymi pozostałymi tysiącami, jak nie milionami, innych asteroid może być różnie. 

Z resztą tu masz otwartą baze danych. Możesz sobie pooglądać orbity, modele itp.

http://astro.troja.mff.cuni.cz/projects/asteroids3D/web.php?page=db_browse

Po co robić benchmarki, które nie wiem jak działają? Tą aplikacje znam, wiem z czego korzysta, nie ma żadnych dodatków usprawniających pracę czy to na intelu czy amd wynik jest najbardziej bliski realiom. Następne testy z kamerką będę robił, jeżeli będzie miało to sens. Po za tym co tu dużo mówić, może architektura inna, wydajność ta sama. Jak by procesor coś pokazał poświęcił bym mu więcej czasu, a na ten kotlet te dwie minuty to za dużo. Chyba że chcecie czegoś konkretnego, to się da zrobić. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się