Skocz do zawartości

Polecane posty

Przez czas trwania prac nad forum, nie mogłem dodawać aktualizacji, więc czas to nadrobić.

Maszyna była już uruchamiana i obecnie czeka na następny miesiąc oraz zakończenie prac konstrukcyjnych. Będzie to montaż karty graficznej oraz zamknięcie od góry wnętrza. 
Pozostaną jedynie "drobiazgi" 4 dyski SSD (ałć), 4 dyski hdd, 96GB ram (ałćććć) i 5 kart przechwytujących obraz(AŁCĆĆĆĆĆĆĆ). 

Tak wyglądało pierwsze uruchomienie, jeszcze bez dysku systemowego:

Robiłem też testy pod obciążeniem i temperatury były bardzo niskie. Jedynie 37*C na rdzeniu przy 100% obciążeniu obu procesorów. 

20170927_134044-e1506724826611.jpg

00006.MTS_snapshot_00.07_2017.09.30_00.3

00007.MTS_snapshot_00.06_2017.09.30_00.3

Przy maksymalnym możliwym obciążeniu procesorów (AVX) i karty graficznej (karta w trybie OC) zużycie energii dobijało do 700W. 
Pełne obciążenie bez OC i AVX ok 550W.
Pulpit, chrome itp. 150W
Praca bez obciążenia 80W

To w trakcie nadawania na żywo jakiegoś eventu będziesz grał w Wiedźmina 3 i Crysis 3 w 4k? XD

Potężny sprzęt, boleśnie mi to przypomina o tym jak moje graty są zacofane :(

10 nie wpływa jakoś niekorzystnie na wydajność? Słyszałem różne opinie o niej pod tym względem i sam przez jakiś czas używałem :P

Można powiedzieć, że główne prace zostały zakończone. Pozostały drobiazgi, które są jednocześnie ogromnymi wydatkami. 

96GB pamięci ram, cztery dyski SSD czy karty rozszerzeń HDMI/SDI 6G. 

20171019_023442.jpg

Myślę, też nad przykryciem od góry, z czego je wykonać. Czy przejrzysta pleksa czy może jednak jakiś inny materiał. 

Jakby było więcej bajerków, kolorków etc, to warto by było przezroczystą, ale tak to raczej nie. Ew. może jakaś kolorowa z białymi LEDami w środku.

Edytowano przez Fuzzik

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się