Witam. Pisze ponownie temat w sprawie unbana. Nick Twitch (jeśli był zmieniany, to poprzedni jak i obecny): PokeSquaaaad
Data otrzymania bana (jeśli nie pamiętasz, to nawet przybliżona się przyda): 08.10.2018 jakoś przed 19
Powód (jeśli oczywiście jest Ci znany): Napisałem dość bardzo obraźliwego do innej osoby ( nie chce tego przytaczać bo wiadomo o co chodzi) do innej osoby, która dzisiaj pisała niezbyt miłe słowa do Paulinki kiedy była chwile na streamie, cytując "poka c*pe" ( bez  gwiazdki oczywiście:) oraz inne mało śmieszne rzeczy. Dodatkowe informacje:
Dlaczego chcesz unbana (jeśli wiesz, że ban był z jakiegoś powodu): chciałbym unbana ponieważ chciałem za to przeprosić, poniosło mnie i zachowałem się jak gówniarz. Po prostu nie lubię w pewnym sensie takich wulgaryzmów do kobiet. Wiem , że mimo wszystko nie powinienem tak napisać ale obiecuje,że więcej się taka sytuacja nie powtórzy. Często oglądam izaka, prawie zawsze, nie zawsze jestem dużo aktywny na czacie ale nie chciałbym mieć bana. 
Osoba banująca (lub moderatorzy jakich pamiętasz, że byli): Nie mam pojęcia gdyż nie wyświetla się taka informacja. Ale był Tonik, Virus. Jeszcze raz przepraszam za głupie zachowanie i pozdrawiam.