Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Webber

Reżyseria: Colin Trevorrow
      Scenariusz: Derek Connolly, Colin Trevorrow, Rick Jaffa, Amanda Silver
      Gatunek: Przygodowy / Sci-Fi
      Produkcja: USA
      Premiera: 12 czerwca 2015 (Polska) 29 maja 2015 (świat)
      Czas trwania: 124 min.
      Obsada: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Irrfan Khan, BD Wong

W 2015 roku, 22 lata po wydarzeniach ukazanych w Parku Jurajskim na wyspie Isla Nublar działa w pełni sprawny park rozrywki, którego główną atrakcją są przywrócone do życia na drodze klonowania dinozaury. Spełniło się wielkie marzenie Johna Hammonda – park każdego roku przyciąga miliony turystów. Wyspą zarządza teraz firma Masrani Corporation, która wyciągnęła wnioski z tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce w 1993 roku. Park jest nieustannie strzeżony przez ochroniarzy i najemników, wyposażonych w nowoczesną broń i pojazdy. Genetycy parku przez połączenie materiału genetycznego kilku teropodów stwarzają nowy gatunek dinozaura. Zwierzę, nazwane Indominus rex, poza przerażającym wyglądem wykazuje niespotykany poziom agresji, a przy tym potrafi zmieniać kolor skóry, by upodobnić się do otoczenia. Ma służyć jako nowa atrakcja Parku i przyciągnąć większą ilość spragnionych mocnych wrażeń turystów. Dinozaur wymyka się spod kontroli, co wprowadza chaos na wyspie.
    • Przez YO2U
      Właśnie dzisiaj z ciekawości zajrzałem na stronę empiku i znalazłem właśnie to cudeńko które oczywiście zamawiam. Jest tego samego autorstwa co The Walking Dead Narodziny Gubernatora. Dalsze szczegóły podam później 
      http://www.empik.com/the-walking-dead-2-droga-do-woodbury-kirkman-robert-bonansinga-jay,p1065918974,ksiazka-p
    • Przez IDCaSH
      Siemanko!

Póki co zobaczyłem tylko trailer i powiem szczerze, że chętnie pójdę na to do kina.
      A co wy sądzicie na temat World War Z?

• Przez IkarosPL
      Hej! Gra zawarta w temacie? Nie słyszeliście o niej? Oj to nie dobrze, bo zapowiada się świetna produkcja 2013 roku!
      Wiosna, rozkwitają pąki kwiatów, termometr wskazuje coraz więcej stopni na słonecznym podwórzu, kto w tak piękną pogodę chciałby siedzieć w domu? A jednak! Fani serii TotalWar: Rome szykują się na dawkę świetnej strategii, która być może nie przyciąga popularnością, ale zapowiada się grą, doskonale zaprojektowaną zarówno pod względem graficznym jak i historii pokazanej tak realistycznie, że będziemy się czuć jak generał, który dowodzi swoją armią w czasie starożytnego Rzymu. Prawdziwe frakcje, zróżnicowane mniejsze niż dotychczas pola walki i niezliczona ilość jednostek powodują, że Będzie to przygoda zabierająca nas w podróż, od której nie będziemy mogli się oderwać . A więc grę jak najbardziej trzeba dołączyć do swojej listy na 2013 rok. Gra ukarze się wiosną i miejmy nadzieje, że będzie taka jak jej tu na słodziłem.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam IkarosPL

Edit: Może troszeczkę źle dobrałem temat, jeśli tak to proszę o jego przeniesienie .

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik