Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SoldierPL

World War 3

Polecane posty

Dostaliście wcześniejszy dostęp do testu technicznego WW3? Jak wrażenia? 

Streamowałem tą grę przez ponad 7 godzin i widzę potencjał. Nie chce mi się rozpisywać zbytnio xD Możecie dawać pod spodem swoje uwagi. Ja wrzucę po prostu wideo potem.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Webber

Reżyseria: Colin Trevorrow
      Scenariusz: Derek Connolly, Colin Trevorrow, Rick Jaffa, Amanda Silver
      Gatunek: Przygodowy / Sci-Fi
      Produkcja: USA
      Premiera: 12 czerwca 2015 (Polska) 29 maja 2015 (świat)
      Czas trwania: 124 min.
      Obsada: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Irrfan Khan, BD Wong

W 2015 roku, 22 lata po wydarzeniach ukazanych w Parku Jurajskim na wyspie Isla Nublar działa w pełni sprawny park rozrywki, którego główną atrakcją są przywrócone do życia na drodze klonowania dinozaury. Spełniło się wielkie marzenie Johna Hammonda – park każdego roku przyciąga miliony turystów. Wyspą zarządza teraz firma Masrani Corporation, która wyciągnęła wnioski z tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce w 1993 roku. Park jest nieustannie strzeżony przez ochroniarzy i najemników, wyposażonych w nowoczesną broń i pojazdy. Genetycy parku przez połączenie materiału genetycznego kilku teropodów stwarzają nowy gatunek dinozaura. Zwierzę, nazwane Indominus rex, poza przerażającym wyglądem wykazuje niespotykany poziom agresji, a przy tym potrafi zmieniać kolor skóry, by upodobnić się do otoczenia. Ma służyć jako nowa atrakcja Parku i przyciągnąć większą ilość spragnionych mocnych wrażeń turystów. Dinozaur wymyka się spod kontroli, co wprowadza chaos na wyspie.
    • Przez YO2U
      Właśnie dzisiaj z ciekawości zajrzałem na stronę empiku i znalazłem właśnie to cudeńko które oczywiście zamawiam. Jest tego samego autorstwa co The Walking Dead Narodziny Gubernatora. Dalsze szczegóły podam później 
      http://www.empik.com/the-walking-dead-2-droga-do-woodbury-kirkman-robert-bonansinga-jay,p1065918974,ksiazka-p
    • Przez IDCaSH
      Siemanko!

Póki co zobaczyłem tylko trailer i powiem szczerze, że chętnie pójdę na to do kina.
      A co wy sądzicie na temat World War Z?

• Przez IkarosPL
      Hej! Gra zawarta w temacie? Nie słyszeliście o niej? Oj to nie dobrze, bo zapowiada się świetna produkcja 2013 roku!
      Wiosna, rozkwitają pąki kwiatów, termometr wskazuje coraz więcej stopni na słonecznym podwórzu, kto w tak piękną pogodę chciałby siedzieć w domu? A jednak! Fani serii TotalWar: Rome szykują się na dawkę świetnej strategii, która być może nie przyciąga popularnością, ale zapowiada się grą, doskonale zaprojektowaną zarówno pod względem graficznym jak i historii pokazanej tak realistycznie, że będziemy się czuć jak generał, który dowodzi swoją armią w czasie starożytnego Rzymu. Prawdziwe frakcje, zróżnicowane mniejsze niż dotychczas pola walki i niezliczona ilość jednostek powodują, że Będzie to przygoda zabierająca nas w podróż, od której nie będziemy mogli się oderwać . A więc grę jak najbardziej trzeba dołączyć do swojej listy na 2013 rok. Gra ukarze się wiosną i miejmy nadzieje, że będzie taka jak jej tu na słodziłem.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam IkarosPL

Edit: Może troszeczkę źle dobrałem temat, jeśli tak to proszę o jego przeniesienie .

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik