Skocz do zawartości
Wajrus

Prośba o unbana

Polecane posty

Nick: MxR_xd

Rodzaj bana: Perm

Data Bana: Finał Majora 2018 (Astralis vs NaVi) 12.09.18r

Powód: Niestosowne zachowanie na czacie

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Podczas oglądania finału Majora byłem lekko zażenowany spamem na czacie. Ktoś napisał: ,,Kto r*cha twoją matkę pisze 7" (Cyfra mogła być inna, nie pamiętam). Cały czat zapełnił się cyfrą 7 co trochę mnie zirytowało. Poniosło mnie i odpisałem  ,,Kto pisze 7 jest p*jebany". Po chwili dostałem bana. Zdaję sobie sprawę z błędu, który popełniłem i rozumiem jego konsekwencje.  

Dlaczego jednak proszę o unbana?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Lubię włączać się w dyskusje oraz rozmawiać z czatem.  Brak możliwości przywitania się z czatem i z Izakiem po wejściu na stream'a jest przykre. Ogólnie nie lubię przeklinać i rzadko to robię. Teraz żałuję tego co zrobiłem. Wiem, że tego typu sytuacje powinienem przemilczeć i zostawić moderatorom. Obiecuję poprawę i myślenie dwa razy zanim coś napiszę.

Liczę, że kiedyś znowu będę mógł włączyć się do czatu Izaka.

Witaj,

Ściągnąłem bana ale na przyszłość nie prowokuj ludzi do spamowania na czacie. Niektórzy chcą normalnie "pogadać", a przez takie coś robi soę tylko niepotrzebny spam.

Następny ban będzie bez możliwości jego zdjęcia.

Pozdrawiam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik