Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
professorjt

Odwołanie od bana

Polecane posty

Nick Twitch : 1301lukasz (poprzedni) professorjt (obecny)
Data otrzymania bana : Nie pamiętam dokładnie ale obstawiam, że minęło już 4-5 miesięcy
Powód : Oczywiście znany, poniosły mnie emocje, dostałem bana podczas meczu Virtus Pro. Na czacie był ostry spam i 95% tych wiadomości to były obelgi i wyzwiska w strone graczy VP, wyśmiewanie się z ich gry i tego typu rzeczy. Podniosło mi się ciśnienie i chciałem zrobić co w swojej mocy aby uciszyć sezonowców, którzy tak ostro jechali po VP. Popełniłem błąd taki, że używałem wulgaryzmów więc jestem pewny, że za to otrzymałem bana.

Dodatkowe informacje:
Dlaczego chcesz unbana : Poniosło mnie, jestem wiernym fanem CS -a jak i zarówno VP jeszcze zanim powstał taki hype po IEM 2014. Oglądam bardzo często wieczorkiem po pracy streamy izaka na twitch.tv i czasem gdy chciałbym o coś zapytać Izaka, o czymś porozmawiać z czatem to niestety nie mam takiej możliwości. Wiem, że mnie poniosło i rozumiem swój błąd i mogę zapewnić, że takowy się już więcej nie powtórzy. 
Osoba banująca (lub moderatorzy jakich pamiętasz, że byli): Nie mam pojęcia, nie pamiętam.

Witaj,

Ban za poniższe. Jako, że minęło już trochę czasu od bana to dostajesz kolejną szansę. 

Następny ban będzie bez możliwości jego zdjęcia.

Pozdrawiam.

[2018-03-23 15:15:51 UTC] professorjt: @loganw0w to wypierdalaj stad na chuj ogladasz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik