Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Glock

Polityka

Polecane posty

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez KaF1R
      Witam, mam takie pytanie. Otóż mieszkam z mamą i tatą i mam czworo rodzeństwa. Wszyscy są już pełnoletni oprócz mnie. Więc mam takie pytanie czy rodzice dostaną 500+ na dziecko jezeli moje rodzenstwo jest juz pelnoletnie a ja wciaż nie?
    • Przez Himiodzio
      Witajcie

I tak oto doczekaliśmy się finału mojej grupy! "Walczyć" ze sobą będzie Michu z Kaadzikiem. Kto wygra? Kto stworzy cudo? Kto da z siebie wszystko? Jestem sam ciekaw .

Myślałem dużo nad zadaniem finałowym. Planowałem dać Wam swobodę, ale jednak muszę mieć więcej podstaw do oceny :/.
      Dobra koniec biadolenia....
      Zadaniem finałowym mojej grupy, jest stworzenie intro/film.... do jednej z 6 danych gier esportowych. Macie uchwycić piękno danej gry! Za co ludzie ją kochają! Co w niej jest takiego wyjątkowego! Możecie nawet przez chwilę pokazać, co się dzieje podczas takiej gry (chodzi mi o różnego rodzaju turnieje, gdzie widownia szaleje - widok publiki wariującej :D).
      Gra do wyboru:
      League of Legends Counter Strike Global Offensive (pf 3 rqlpwn, pb gb orqmvr) StarCraft 2 DOTA2 World of Tanks Fifa 14  
      Pamiętajcie o pięknie danej gry!

Inne szczegóły:
      Czas intra/filmu od 40sec do 71sec. Czas oddania: 5 kwietnia 2014r. godz. 20 (intra wysyłamy na moje PW). Inne: Znajomość regulaminu! W wiadomości PW, podać do jakiego zadania jest intro (czyli dać taki tytuł wiadomości)  
      Powodzenia i dajcie z siebie wszystko!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik