Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
thierrek

Odwołanie od bana.

Polecane posty

Nick Twitch (jeśli był zmieniany, to poprzedni jak i obecny): Thierrek
Data otrzymania bana (jeśli nie pamiętasz, to nawet przybliżona się przyda): 21.09.2018
Powód (jeśli oczywiście jest Ci znany):
Użycie po raz pierwszy i obiecuję że ostatni skrótu /me na chacie powodujące pisownię w kolorze zgodnym z wyswietlanym nickiem. 
Dodatkowe informacje:
Dlaczego chcesz unbana (jeśli wiesz, że ban był z jakiegoś powodu): Nie wiedziałem że za to lecą Perm Bany, poniosły mnie delikatnie emocje i użyłem /me na chacie. Obiecuję że było to po raz pierwszy i ostatni. Jestem bardzo aktywnym użytkownikiem chatu u Izaka od bardzo dawna, nie łamie regulaminu i go przestrzegam, to był jednorazowy nie przemyślany wybryk którego bardzo żałuję a chce bardzo móc pisać na chacie, obiecuję odwdzięczyć się subem dla Piotrka..! Oglądam go od kilku lat, miałem okazję spotkać nawet parę razy osobiście w Realu i bardzo przepraszam  oraz prosze moderacje o pozytywne rozpatrzenie prośby o unBANa. 
Osoba banująca (lub moderatorzy jakich pamiętasz, że byli): było kilkunastu modów aktywnych, trwał mecz Faze-Astralis na Majorze. 

Witaj,

Wiedziałeś, że nie można pisać kolorem ponieważ przeczytałeś regulamin tylko nie wiedziałeś, że ktoś Ci da za to perma.

Widzę, że udzielasz się często na czacie i piszesz normalnie więc odbanuję Ci konto. Następny ban będzie bez możliwości jego zdjęcia.

[2018-09-12 20:08:44 UTC] thierrek: /me wygrywa 15.000PLN w zakładach *** obstawiając idealnie wyniki dzisiejszych meczów. Gratulujemy!

[2018-09-21 19:56:55 UTC] thierrek: /me wygrywa 15.000PLN w zakładach *** obstawiając idealnie wyniki dzisiejszych meczów. Gratulujemy!

[2018-09-21 19:59:27 UTC] thierrek: /me z łatwością wygrywa 15,000PLN idealnie obstawiając wyniki dzisiejszych meczów. Gratulujemy!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik