Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kyrunia
      No więc tak przeszłam przez serię problemów z odpaleniem The Sims 4 na moim laptopie. Przed zrobienie formatu dysku wszystko było w porządku, natomiast teraz kiedy chciałam sobie zainstalować grę ponownie, najpierw musiałam się namęczyć z instalowaniem dll, kiedy już ten problem rozwiązałam i gra się uruchomiła wyskoczył błąd tym razem od Origin :

"Uruchomienie niemożliwe.

Origin nie jest uruchomiony. Zanim spróbujesz grać w The Sims 4, uruchom Origin.

[d3382ced:984c6a38:00000000:00000000] "

No i nie wiem czemu tak jest, bo Origin jak najbardziej mam uruchomiony i ponowne uruchamianie itd. niczego nie zmienia. Ma ktoś jakieś pomysły?
    • Przez Colonel_Hawk04
      Witam serdecznie   Zapraszam na mój kanał, który można znaleźć pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCktRMCFUeTTydL2Wng3-LqA

Jaka twórczość pojawi się na kanale? Będę zamieszczał tam GamePlay'e z gier serii Battlefield. Filmy te będę o różnej tematyce. Już teraz pracuję nad serią pt. "Przegląd broni" , która będzie polegała na opisaniu broni, przedstawieniu statystyk, dodatków do broni oraz na osobistych odczuciach. Ponadto w kwietniu gdy wyjdzie GTA V na PC ta o to gra zasili kanał, a w maju powinna się pojawić trzecia część Wiedźmina. Urozmaicać swój kanał będę również innymi grami. Jeśli ktoś chciałby ujrzeć mnie w jakiejś grze to śmiało proszę o zapytania kierowane w moją stronę. Moim celem na Youtube jest stworzenie pewnej społeczności wokół kanału, która będzie podzielała moje zainteresowania związane z grami. Dodatkowe materiały np: recenzje sprzętu, filmów bądź innych tekstów kultury będą się pojawiały w zależności od rosnącej liczby odbiorców. Moją dewizą jest stwierdzenie "Sukces rodzi się w bólach". Uparcie będę trwał przy swojej pasji jaką jest zainteresowanie grami oraz chęć wrzucania filmów! Do zobaczenia na moim kanale 
    • Przez miniu20018
      Witam wszystkich. Mam problem związany z Originem i Simcity. Mianowicie , kupiłem Simcity i musiałem pobrać origin . Po pobraniu programu, gdy chce go włączyć wyskakuje mi taki błąd : Origin.exe - Nie można znalezć składnika . Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.     Szukałem w google o tym problemie, ale nie mogę tego naprawić.Mam Windowsa xp 32bit. Proszę o pomoc ! Będę bardzo wdzięczny. PROSZĘ, POMÓŻCIE !!!!!!!!!! 

• Przez miniu20018
      Witam wszystkich. Mam problem związany z Originem i Simcity. Mianowicie , kupiłem Simcity i musiałem pobrać origin . Po pobraniu programu, gdy chce go włączyć wyskakuje mi taki błąd : Origin.exe - Nie można znalezć składnika . Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.    Szukałem w google o tym problemie, ale nie mogę tego naprawić.Mam Windowsa xp 32bit. Proszę o pomoc ! Będę bardzo wdzięczny. 
    • Przez Nefarian_Z11
      Cześć . 
      25.06 ktoś mi się wkradł na konto zmienił adres e-mail itd... A dzisiaj się loguje na Origin z tego adresu e-mail co miałem na tym skradzionym koncie , zdziwiłem się bo ja nowego konta nie robiłem na tym adresie e-mail , a EA mi tego skradzionego konta jeszcze nie przywróciło.. I ja nie wiem jak mi się samo konto zrobiło... ( Data zrobienia konta 25.06 )
      Nick , e-mail , i hasło ma te same co na tamtym koncie , ale nie ma gier
      A jak się na Battleloga loguje to mi się nowe konto włącza bez żadnych statystyk i żołnierzy , a tamte skradzione konto na Battlelog dalej jest... ( ze inną nazwą )
      I teraz nie wiem co mam robić , jak na tym adresie e-mail mam już zrobione konto , a jak do EA zadzwonię to oni będą chcieli żebym im podał adres e-mail na jakim było zrobione to skradzione konto .
      A konta na Origin się nie da usunąć .
      Ja do EA pisałem 25.06 , ale kiedy odpiszą

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik