Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ederwolf

Battlefield 4 Premium - Origin i wznawianie pobierania DLC

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Hello There.
Była dzisiaj możliwość dodania sobie premium za darmo do BFa4, co też oczywiście zrobiłem. Postawiłem, że zainstaluję sobie ową grę bo jeszcze na moim lepszym kompie nie miałem okazji a zatęskniłem za FPSem. Zainstalowałem BF4 i zaczęły mi się pobierać DLC i tu mam jeden wielki problem, bo musiałem uruchomić Origina ponownie i co prawda zainstalowałem 1 dodatek z 5, ale po ponownym uruchomieniu nie wyskakuje mi pobieranie. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji aby pobrać same dodatki. Ogólnie mnie szlag trafi zaraz, bo nie posiadam internetu tak szybkiego jak Rocki i pobieranie od nowa trochę mnie rozsierdza, tym bardziej, że nie mam możliwości pozostawienia kompa na te 8-10h tylko aby sie to wszystko na raz pobrało. Czy istnieje jakiś sposób by zainstalować te DLC bez reinstalacji?

Edytowano przez Ederwolf

Piszę, że mam je w bibliotece i kieruje mnie do mojego BF4 i nie da rady pobrać. Ogólnie sprawę rozwiązałem manualnym sposobem. Tj. trzeba usunąć origin, przenieść z folder z gra, pobrac origin, włączyć pobieranie bfa i wtedy przerwać, przenieść całość starej gry do nowego folderu. Origin wtedy skanuje instalke i ją po paru minutach zatwierdza. Można po tym pobierać DLC. Ogólne rzecz biorąc trzeba było pokombinować na chłopski rozum. Tak, czy siak te platformy to taki syf i chłam... więcej nerwów niż pożytku.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kyrunia
      No więc tak przeszłam przez serię problemów z odpaleniem The Sims 4 na moim laptopie. Przed zrobienie formatu dysku wszystko było w porządku, natomiast teraz kiedy chciałam sobie zainstalować grę ponownie, najpierw musiałam się namęczyć z instalowaniem dll, kiedy już ten problem rozwiązałam i gra się uruchomiła wyskoczył błąd tym razem od Origin :

"Uruchomienie niemożliwe.

Origin nie jest uruchomiony. Zanim spróbujesz grać w The Sims 4, uruchom Origin.

[d3382ced:984c6a38:00000000:00000000] "

No i nie wiem czemu tak jest, bo Origin jak najbardziej mam uruchomiony i ponowne uruchamianie itd. niczego nie zmienia. Ma ktoś jakieś pomysły?
    • Przez Colonel_Hawk04
      Witam serdecznie   Zapraszam na mój kanał, który można znaleźć pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCktRMCFUeTTydL2Wng3-LqA

Jaka twórczość pojawi się na kanale? Będę zamieszczał tam GamePlay'e z gier serii Battlefield. Filmy te będę o różnej tematyce. Już teraz pracuję nad serią pt. "Przegląd broni" , która będzie polegała na opisaniu broni, przedstawieniu statystyk, dodatków do broni oraz na osobistych odczuciach. Ponadto w kwietniu gdy wyjdzie GTA V na PC ta o to gra zasili kanał, a w maju powinna się pojawić trzecia część Wiedźmina. Urozmaicać swój kanał będę również innymi grami. Jeśli ktoś chciałby ujrzeć mnie w jakiejś grze to śmiało proszę o zapytania kierowane w moją stronę. Moim celem na Youtube jest stworzenie pewnej społeczności wokół kanału, która będzie podzielała moje zainteresowania związane z grami. Dodatkowe materiały np: recenzje sprzętu, filmów bądź innych tekstów kultury będą się pojawiały w zależności od rosnącej liczby odbiorców. Moją dewizą jest stwierdzenie "Sukces rodzi się w bólach". Uparcie będę trwał przy swojej pasji jaką jest zainteresowanie grami oraz chęć wrzucania filmów! Do zobaczenia na moim kanale 
    • Przez miniu20018
      Witam wszystkich. Mam problem związany z Originem i Simcity. Mianowicie , kupiłem Simcity i musiałem pobrać origin . Po pobraniu programu, gdy chce go włączyć wyskakuje mi taki błąd : Origin.exe - Nie można znalezć składnika . Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.     Szukałem w google o tym problemie, ale nie mogę tego naprawić.Mam Windowsa xp 32bit. Proszę o pomoc ! Będę bardzo wdzięczny. PROSZĘ, POMÓŻCIE !!!!!!!!!! 

• Przez miniu20018
      Witam wszystkich. Mam problem związany z Originem i Simcity. Mianowicie , kupiłem Simcity i musiałem pobrać origin . Po pobraniu programu, gdy chce go włączyć wyskakuje mi taki błąd : Origin.exe - Nie można znalezć składnika . Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.    Szukałem w google o tym problemie, ale nie mogę tego naprawić.Mam Windowsa xp 32bit. Proszę o pomoc ! Będę bardzo wdzięczny. 
    • Przez Nefarian_Z11
      Cześć . 
      25.06 ktoś mi się wkradł na konto zmienił adres e-mail itd... A dzisiaj się loguje na Origin z tego adresu e-mail co miałem na tym skradzionym koncie , zdziwiłem się bo ja nowego konta nie robiłem na tym adresie e-mail , a EA mi tego skradzionego konta jeszcze nie przywróciło.. I ja nie wiem jak mi się samo konto zrobiło... ( Data zrobienia konta 25.06 )
      Nick , e-mail , i hasło ma te same co na tamtym koncie , ale nie ma gier
      A jak się na Battleloga loguje to mi się nowe konto włącza bez żadnych statystyk i żołnierzy , a tamte skradzione konto na Battlelog dalej jest... ( ze inną nazwą )
      I teraz nie wiem co mam robić , jak na tym adresie e-mail mam już zrobione konto , a jak do EA zadzwonię to oni będą chcieli żebym im podał adres e-mail na jakim było zrobione to skradzione konto .
      A konta na Origin się nie da usunąć .
      Ja do EA pisałem 25.06 , ale kiedy odpiszą

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik