Skocz do zawartości
vicovaro1

Stream z różnych gier RPG

Polecane posty

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Vinir
      Witam jestem Vinir. Mam 27 lat i chciałem przedstawić wam mój kanał na którym będę wstawiał krótkie filmy ze starszych gier. 

• Przez FujiwarPrime
      Ostatni Batalion

W czasach gdy niepewność i strach rządzą galaktyką, a Republika nie gwarantuje pewnego bezpieczeństwa, jedyną z niewielu już ostoi sprawiedliwości stał się Ostatni Batalion. Formacja ta została powołana do życia po to, aby każdy mógł zawalczyć o wolny od uciemiężenia kawałek galaktyki wyszarpując go ze szponów nikczemnych Sithów, oraz wypełniając misje najwyższej rangi, dzięki którym losy Republiki staną się bardziej pewne. Tutaj każdy znajdzie dla siebie odpowiadające mu zadanie, pomoc w wypełnianiu misji i z pewnością przyjazne dusze. Trzon gildii to nie tylko doświadczenie, ale także otwartość na nowe znajomości, doznania, poczucie humoru, gotowość do przeżycia ciekawej przygody i obrony słabszych. Zebrani tu ludzie gotowi są stanąć w obronie Republiki i innych zakątków kosmosu ogarniętego korupcją i zepsuciem zasianym przez ciemną stronę mocy.
      Oferujemy:
      - Miłą atmosferę;
      - Team Speak;
      - Koleżeńską pomoc.
      UWAGA
      **TS3: wolvesden.net-speak.pl **
      Serwer: The Progenitor
      Republika: Ostatni Batalion
      Imperium: Szopy Pracze Wymiatacze
      ****Fanpage: https://www.facebook.com/groups/478658182209380/ 9 ****
      >>>> Film promujący gildię 16 <<<<
      Kontakt w grze:
      ******Marchew’a , Jocik , Yuthegreat , Herfliik , Bulkownik , Dirty’dancer , Mirdala , Roody ******
      Albo pytajcie o ludzi z zarządu.
      Więcej informacji będziemy także udzielać pod tematem.
    • Przez Pizmak
      Na FB jest nowa grupa dla streamerów gdzie każdy może zaprezentować swojego live, mam nadzieje ze taka grupa komuś pomoże dotrzeć do większej publiki.
      Na grupie można tez znaleźć wsparcie jeżeli jesteście całkowicie zieloni w tematyce streamów, serdecznie was zapraszam do dołączenia.
      Stwórzmy community o szerszym gronie odbiorców razem.
      Pozdrawiam Pizmak

Link:   https://www.facebook.com/groups/455119378361433/
    • Przez NitroooGRY BuschCraft
      Zapraszam Was do oceny tego filmu badz innych

• Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik