Skocz do zawartości
Winiu

Powstanie nowego działu "umów się na rozgrywkę"

Polecane posty

Wielu, ludzi chciałoby się spotkać w jakiejś grze z innymi fanami Rocka a jako, że nie ma narazie takiego działu, powstaje problem śmiecenia w przyszłości w innych tematach. Proponowałbym stworzyć specjalny dział umożliwiający stworzenie tematu [ogłoszenia] szukania ludzi do rozgrywki, w temacie umieszczalo by się datę i godzinę jaką gre, tryb, ilu na ilu, ewentualnie tryb dowolny, jakie dodatki jeśli są.

Też jestem za.. - Oczywiście można by było też zrobić gry w które grasz i każdy podaje swój kontakt jeżeli chce się umówić na grę.

Bardzo dobry pomysł lecz, (nie jestem żadnym hejterem) Rok nie zawsze chce pograć z widzami np. kiedy kreci a często to robi  :D.

Widzowie mogą w tedy niezmiernie przeszkadzać np. w grze WAR of Z. Ale ostatnie rok podał serwer do tej gry. Sieka byle ostra :rolleyes:  lecz, nie zawsze da się coś nakręcić  z tak wieloma widzami.

Lecz taki dział jest bardzo pomocny B)

Dziękuje Dobranoc.

Jest opcja edytuj, nie powinno się dawać posta pod postem. :)

Co do tematu ja jestem za. Można by walnąć jakąś ankietę, jakie gry chcemy. Potem stworzyć własny kalendarz i zawsze byśmy wiedzieli, kiedy w co gramy.

Bardzo dobry pomysł lecz, (nie jestem żadnym hejterem) Rok nie zawsze chce pograć z widzami np. kiedy kreci a często to robi  :D.

Widzowie mogą w tedy niezmiernie przeszkadzać np. w grze WAR of Z. Ale ostatnie rok podał serwer do tej gry. Sieka byle ostra :rolleyes:  lecz, nie zawsze da się coś nakręcić  z tak wieloma widzami.

Lecz taki dział jest bardzo pomocny B)

Dziękuje Dobranoc.

Aleś dał popis idiotyzmu.

Przeczytaj ze zrozumieniem propozycję jeszcze raz, a potem zobacz co napisałeś.

Świetny pomysł, z tego względu, że osoby grający w różnorakie gry często grają samotnie. Taki temat może nawet zachęcić graczy, dotychczas w pojedynkę bawiących się do spróbowania umilenia sobie czasu w kooperacji. O ile szybko i sprawnie ludzie będą odpowiadać w "nowym dziale" (żeby przypadkiem temat nie wygasł) to nie widzę problemu, by wyjść z tego typu inicjatywą dla graczy.

Ukłon w kierunku Winia i wielki plus z mojej strony :)

Pomysł jak najbardziej ok. Jest na forum dział "Konkursy" którego się praktycznie nie używa. Myślę że jak najbardziej można go zastąpić tematem "umów się na rozgrywkę" czy coś w tym stylu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik