Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nahmix

MTA - Programista LUA - ROLE PLAY

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Cześć!

Szukam doświadczonego programisty, który opiera swoje kodowanie na strukturze OOP, oraz potrafi pracować z forum. Za wykonanie GameMod'a oferuję około 1000zł, oczywiście przy wcześniej spisanej umowie. Chętnych zapraszam do konaktu poniżej.

Discord: Nahmix#0668

podaj kontakt poniżej do siebie, jeżeli nie masz discorda

Edytowano przez Nahmix

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Tomek09
      Witam mam taki problem że gdy ustawiam grafike w csgo na 4:3 w rozdzielczości 1024x768 to po bokach mam czarne paski. Chciałbym grać na tej rozdzielczości, dodam jeszcze że moja karta graficzna to amd rageon. Z góry dzięki.
    • Przez Maciej0011
      Witam, mam problem, że wywala mnie z gier po ok. 1 minucie od włączenia. Możliwe że to problem z komputerem, bo dzieje się to w każdej grze. W niektórych po prostu wywala na pulpit, albo w przypadku Fortnite'a wyskakuje to co załączyłem. Prosiłbym o pomoc. Jeśli ma to znaczenie, to mam procesor intel core i7 6700HQ, kartę graficzną nVidia geforce GTX 960M, 16 GB RAMu DDR4 i system win10 64bit.

EDIT: 

EDIT2: Już to naprawiłem, ale nie wiem jak usunąć temat i czy się wgl da
      // Potrójny post, leci ostrzeżenie ~ Glock
    • Przez KamperTV
      Witam. Prosiłbym o jak najszybszą pomoc, ponieważ chciałbym sobie pograć z kolegami a nie mogę bo mój serwer crashuje.
      Najnowszy crash-report: https://pastebin.com/hgRUcsGm
      fml-server-latest log: https://pastebin.com/SFqmUZMN
      latest log: https://pastebin.com/ST3Crm4W
      Wersja serwera: Minecraft Forge 1.12.2
      Wszystkie mody są najnowsze na 1.12.2 i pobrane ze strony CurseForge
      Lista modów:
      AutoRegLib Baubles BiblioCraft Biomes O' Plenty Botania Chameleon CodeChickenLib Flan's Mod GalacticraftCore Galacticraft-Planets IndustrialCraft IronChests JourneyMap LevelUpHP LunatriusCore Mantle MicdoodleCore Mo' Creatures MrCrayfish's Furniture Mod Roguelike Dungeons Security Craft Forgelin ShadowMC SimpleCoreAPI SimpleOres Storage Drawers The AutoLogin Mod The Twilight Forest Tinkers Construct Tree Chopper Wearable Backpacks
    • Przez Hajk
      Hej!

Udało mi się wreszcie ukończyć drugi odcinek, mojej pierwszej serii na youtube. Wybaczcie, że musieliście tyle czekać. Nauczyłem się wielu rzeczy w tym jak radzić sobie z wieloma problemami jakie niosą ze sobą produkty adobe. Uwierzcie mi, więcej czasu spędziłem na solucjach błędów niż na tutorialach . 

Nie przedłużając dalej, zapraszam was do KRYTYKOWANIA mojego wytworu.

Zależy mi na konstruktywnej krytyce, bo jesteście jedyną społecznością, która chociaż w tycim stopniu zainteresowała się moim projektem. Piszcie śmiało co wam się nie podoba, co byście zmienili a co było jak najbardziej na plus. Uwierzcie mi, wasze uwagi nie przejdą obok mnie niezauważone. Odnośnie samego filmu, kolejny odcinek i jego montaż będzie znacznie krótszy, bo po prostu praktyka robi swoje. Docelowo chce wypuszczać jeden odcinek tygodniowo. A w międzyczasie wpleść inne filmiki opierające się na "contencie" cs:go. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz zrobić to tutaj w wiadomości prywatnej, zostawić posta lub odezwać się przez jeden z social mediów podanych w opisie filmu. 

Czekam na kolejną porcje demek!

• Przez kocykgg
      Jestem Kocyk i chciałbym zaprosić was na swój kanał na youtube !
      Co możesz zobaczyć u mnie , i jaki jestem?
      -CS:GO aktualnie gra w którą najwięcej gram
      -Szukam sposobów na zarobki na skiny
      -Uwielbiam też piłkę nożną, gram w klubie i jeżdżę na mecze <3
      -Moją pierwszą grą była Fifa 11 aktualnie na kanale jest Fifa 17
      -Jestem osobą pozytywną ,lubię się wygłupiać ale czasem mam też chwile słabości i niekiedy coś rozwalę
      -Jestem otwarty na pytania , mam dystans do siebie .
      -Jeśli robię live to nie z przymusu tylko jak mam ochotę, ponieważ wiem ze jak coś robię na siłę to to niema sensu
      :D Jeśli doczytałeś dotąd to zapraszam ciebie do siebie na kanał https://www.youtube.com/channel/UCGTRPNqGIh8dq6w9w_jRZSA
      Z góry dziękuję za każde przeczytanie i zainteresowanie i polecam się na przyszłość B)

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik