Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek00

Ban

Polecane posty

Nick Twitch (jeśli był zmieniany, to poprzedni jak i obecny): Nick na którym konto zostało zbanowane: Th3watch3rr (aktualny Smilo_don)
Data otrzymania bana (jeśli nie pamiętasz, to nawet przybliżona się przyda): minimum 1-2 lata temu
Powód (jeśli oczywiście jest Ci znany): wklejanie nieregulaminowych linków na czacie

Dodatkowe informacje:
Dlaczego chcesz unbana (jeśli wiesz, że ban był z jakiegoś powodu): Szalało się z linkami i refami jak był boom na szufle, niestety niestety nie dawało to nic poza banami. Teraz trochę przykro że nie mogę chociażby napisać - gratki że zostaniesz ojcem, streamerowi którego obserwuje od lat i którego spotkałem na woodstocku! 
Osoba banująca (lub moderatorzy jakich pamiętasz, że byli): Niestety nie pamiętam

Witaj,

Ban za poniższe. Jako, ze minęło już trochę czasu to otrzymujesz kolejną szansę.

[2017-04-30 19:31:31 UTC] th3watch3rr: greenhunt. gg - code "smilodon" free 1$ withdraw

[2017-04-30 19:34:06 UTC] th3watch3rr: greenhunt(dot)gg - kod "smilodon" free 1$ withdraw

[2017-04-30 23:35:11 UTC] th3watch3rr: greenhunt(dot)gg kod: smilodon free 1$, no deposit

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik