Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bulbas

Grafik poszukiwany.

Polecane posty

Witam, poszukuję grafika, który chciałby zacząć współpracę.
Zakładam kanał na YT, zacznę Stremować na Twitchu lecz nie umiem sam poradzić sobie z grafiką, a jak wiadomo, aby kogoś przyciągnąć trzeba ładnie się zaprezentować.
Ogólna tematyka grafiki, gry, filmy i mój wizerunek zmieszany z grami.
Jeżeli jest ktoś taki, to proszę o kontakt poprzez forum i Email: [email protected] 
Pozdrawiam.  

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez kinglystore
      Witam,mam do zaoferowania swoje umiejętności graficzne.Przez ostatnie miesiące zajmowałem się grafiką wektorową czego efekty możecie zobaczyć tutaj http://www.facebook.com/Heartlab40 na stronie znajdziecie również kilka projektów rastowych więc mogę wam pomoc przy tworzeniu logotypów jak i banerów czy innych potrzebnych grafik.Dodam również że od małego interesuje się e-sportem więc wiem na co największą uwagę trzeba zwrócić w tworzeniu takich projektów. 

W zamian oczekuje tylko i wyłącznie waszej pomocy przy reklamie mojej strony z koszulkami http://www.facebook.com/Kinglystore. 

Oczywiście zależnie od tego czego kto będzie potrzebował będę wymagał innej pomocy ale taki minimum ustalmy na 10 polubień strony rozesłanie do około 20 znajomych reklamy naszej strony i udostępnienie na swoim profilu naszej reklamy. 

Można pisać pod tematem lub na priv.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik