Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Glock

Xbox Game Pass na 3 miesiące za 29zł [DO 31. Lipca]

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Do 31. lipca możliwe jest wykupienie abonamentu Xbox Game Pass na 3 miesiące w cenie 29 złotych. Normalna cena to 40zł miesięcznie, więc warto skorzystać. Abonament zakupić można przez sklep Microsoft Store lub aplikację Xboksa.  Promocja dostępna tylko dla osób, które nie posiadają aktywnej subskrypcji.

Link do promocji: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass/cfq7ttc0k6l8/0005

Gry dostępne na Windows 10:

• Gears of War 5
  • Gears of War Ultimate Edition
  • Sea of Thieves
  • State of Decay 2
  • Quantum Break
  • ReCore
  • Halo Wars 2

Poza tym na Xbox One dostępne są również takie gry jak:

Warto wspomnieć, że do oferty Xbox Game Pass trafiać będzie każda nowa produkcja Microsoftu. Tyczy się to również Forzy Horizon 4, której premiera 2. października łapie się jeszcze w 3-miesięczny okres posiadania tej subskrypcji. Jeśli więc chcecie w niskiej cenie ograć FH4 w dniu premiery to lepszej okazji prawdopodobnie nie znajdziecie.

Edytowano przez Glock

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez TediPL
      Witam
      Mam problem ponieważ wszystkie pliki pobieram sobie na dysk D, i dziś chciałbym przenieść sobie jeden z plików.
      Lecz wyskakuje mi "Musisz mieć uprawnienia do wykonania tej operacji". Link do zdjęcia: https://zapodaj.net/...b70588.png.html
      Dodam że posiadam Windows 10 
    • Przez karol22224
      Witam jestem posiadaczem konsoli Xbox 360 (Arcade o ile się nie mylę) problem pojawił się jak po długim okresie nie użytkowania postanowiłem włączyć konsole.Powitał mnie błąd 1023 który jak się dowiedziałem sygnalizuje błąd czytnika DVD. Trochę poszperałem w necie ale nie znalazłem nic co mogło mi pomóc,jeżeli ktoś z was zetknął się z tym problemem proszę pisać chciałbym się dowiedzieć między innymi czy da się ten problem rozwiązać jakoś w domu bez konieczności wizyty w jakiś serwisach.Jeszcze jedna sprawa która mogłaby pomóc z rozwiązaniem mojego problemu to to że nie używam dysku w Xboksie tylko pendrive 4GB firmy goodram.
      Mam nadzieje że znajdą się jakieś dobre dusze które mi pomogą,byłbym wdzięczny za jakiekolwiek porady lub sugestie dotyczące mojego problemu.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik