Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zaricha12

Szukam Grafika

Polecane posty

Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.

Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy :)

Edytowano przez zaricha12

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Pawłonator
      Cześć
      Nazywam się Paweł jestem z Gdańska i od zawsze bardzo jarało mnie nagrywanie na Youtubie oraz streamowanie 
      i to właśnie znajdziesz na moim kanale
      Serię z wiedźmina, gothica, skyrim'a i innych gier tego typu są u mnie na porządku dziennym 
      dodatkowo podczas streamów które prowadzę również na swoim kanale na Youtube zobaczysz u mnie profesjonalność której nie widać u innych Youtuberach którzy streamują gry

Mam już swoją małą publikę dlatego serdecznie zapraszam cię na mój kanał na Youtubie link poniżej 
       Pawłonator 

tak jak mówiłem wcześniej kanał jest naprawdę bardzo profesjonalny i jedyne czego potrzebuje to więcej publiki która dałaby mu lekkiego kopa

poniżej lniki do moich serii:
      ►Wiedźmin 1
      ►Gothic (Live)
      ►Skyrim (Live)
      ►Risen 1 (Live)
    • Przez Crohn
      Chciałbym uprzejmie zachęcić do obejrzenia materiału wideo poświęconego pecetowej wersji Red Dead Redemption II z obszerną analizą, dlaczego jej wydanie jest nieuchronne. Jest to debiutanckie wideo na kanale. 
      Gra Red Dead Redemption II wyszła pierwotnie 26 października 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, ale od tamtego czasu do internetu trafiają różne plotki na temat wersji PC. Niniejszy materiał wideo został poświęcony właśnie przeciekom dotyczącym komputerowego wydania jednej z najlepszych gier firmy Rockstar i Take-Two i próbuje odpowiedzieć na pytanie o to, jak duże są szanse na pojawienie się pecetowego Red Dead Redemption II?

Facebook: https://www.facebook.com/crohn.techgaming.5
    • Przez Vinir
      Witam jestem Vinir. Mam 27 lat i chciałem przedstawić wam mój kanał na którym będę wstawiał krótkie filmy ze starszych gier. 

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik