Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lajciq

Unban

Polecane posty

Nick: Lajcik__

Data otrzymania bana:  nie mam pojęcia.. możliwe że gdzieś około 01.06.2018? lub coś w tym stylu

Powód: Coś tam było komentowane z ESPORTNOW chyba i został pokazany " TRENER " drużyny w CS no to napisałem coś w stylu ( Ale ulaniec xD ) możliwe a nawet prawdopodobne że został dodany do tego także wulgaryzm.

Dlaczego chce unbana?: Dlatego że jest to śmieszne aby dostawać INSTA perma za coś takiego, 0 ostrzeżeń, 0 timeoutów NIC po prostu PERMA BAN tak być nie powinno możliwe iż jakiś admin po prostu nadużywa władzy lub był nie w humorku i musiał się wyżyć no ale nie mnie to sądzić.

Witaj,

Bez unbana. Siedzisz i tylko obrażasz jak  właśnie trenera czy Ewrona.

Używasz języka wulgarnego, obrażasz więc nie chcemy Cię na czacie.

Poniższe logi chyba są jasnym potwierdzeniem słuszności bana.

[2018-06-04 19:22:17 UTC] lajcik__: Czemu 90% ich jest ulana

[2018-06-04 19:23:04 UTC] lajcik__: @karwa6 2+2 is 4 minus 1 that 3 qucik maths

[2018-06-04 19:24:00 UTC] lajcik__: Ulańce izaka

[2018-06-04 19:24:53 UTC] lajcik__: miki next level ulaństwo

[2018-06-04 19:25:51 UTC] lajcik__: został ulany chłopak

[2018-06-04 19:27:26 UTC] lajcik__: ulany vs ulany

[2018-06-04 19:28:39 UTC] lajcik__: ledwo się mieści w ekranie

[2018-06-17 11:15:40 UTC] lajcik__: bardziej ulany ten trener nei może być xD?

[2018-06-17 11:16:14 UTC] lajcik__: jebany ze 160 kg imo waży

[2018-06-17 11:17:04 UTC] lajcik__: @misiaszko94 i co z tego? za taką cenę bycia spasioną świnią nigdy bym tego nie zrobił

[2018-05-09 20:35:57 UTC] lajcik__: Izak gra w coś innego niż spierdolony Fortnite? to chyba jakiś fake

[2018-05-09 20:47:27 UTC] lajcik__: Utkajcie się dzieciaki ile można grać w ten syf Fortnite już chuj nawet nie chodzi o CS'a fajnie jakby zagrał w COŚ innego niż ten zjebany Fortnite

[2018-05-09 20:51:16 UTC] lajcik__: @Sebastianek1232003 A dziękuje ale to co się widzi u tych ludzi co piszą to mnie kurwica bierze

[2018-05-09 20:51:46 UTC] lajcik__: @chapliito co mi z liczb? chuj mnie obchodzi ilu ma widzów na fortnite to jest nudne i tyle jak nei rozumiesz takich prostych rzeczy to się nie udzielaj

[2018-05-31 17:35:35 UTC] lajcik__: niech ewron utka kurwe

[2018-04-03 21:59:55 UTC] lajcik__: Jest w chuj dobrych gier na steamie.. graj w chujowe battle royale

[2018-04-03 22:01:26 UTC] lajcik__: H1Z1, PUBG i Fortnite... same chujowe gry ale fortnite przynajmniej da się jeszcze oglądać

Edytowano przez Tonik

Obrażanie Jakiegoś Randomowego trenera  to była jednorazowa akcja a co do wulgaryzmów to nie siedzę na streamie u 10 latka żeby bać się takowych używać + do tego nie są one zabronione na czacie ( 2. Na czacie można sporadycznie przeklnąc lecz nadużywanie wulgaryzmów będzie usuwane. ) usuwane czyli nie banowane :).
Motyw gdy grywał w " Fortnite " był frustrujący jako iż oglądałem go od bardzo dawna i zawsze potrafił w coś ciekawego zagrać, oglądanie przez 2-3 miesiące jednej i tej samej gry przez 6-7 h dziennie doprawdza do frustracji o której można porozmawiać kulturalny lub wulgarny sposób na czacie z innymi czego przykładem jest log: [2018-05-09 20:51:16 UTC] lajcik__: @Sebastianek1232003 A dziękuje ale to co się widzi u tych ludzi co piszą to mnie kurwica bierze.
 A więc w dalszym ciągu uważam iż perma-ban jest nieuzasadniony i nie ma on sensu zgodziłbym się gdybym wcześniej takowe bany otrzymywał czy coś ale otrzymanie z marszu Perma jest śmieszne co innego jakiś ban na miesiąc czy coś ale Perm? eks dee

PS: Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na różne tematy w tym Content Streamów jeśli tak bardzo komuś to przeszkadzało te " wulgaryzmy " to wystarczyło dać jakieś ostrzeżenie że mam przestać albo zakończy się to banem... proste. Dodatkowo wiadomości były wysyłane w dosyć dużych odstępach czasowych a więc nie nadużywałem wulgaryzmów aż tak :)

Edytowano przez Lajciq

Powiem tak.

Po 1. Nie ważne kogo obrażasz - jest to nadal obraza. Skąd mamy mieć pewność, że znów tego nie zrobisz? Nie mamy!
Po 2. Oczywiście można używać wulgaryzmów i do tego nie ma żadnych przeciwwskazań. Chyba, że co drugie słowo to przekleństwo (np.  Utkajcie się dzieciaki ile można grać w ten syf Fortnite już chuj nawet nie chodzi o CS'a fajnie jakby zagrał w COŚ innego niż ten zjebany Fortnite).
Po 3. Nie Ty decydujesz w co gra izak :)

AD na PS: - nikt nie będzie Cie uprzedzał. Jeżeli nie potrafisz się zachować to już Twój problem.

Brak unbana. Zgłoś się za jakiś rok :)

Nikt

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik