Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hexxidous

Zagrajmy w Prince of Persia Piaski Czasu(PS2)

Polecane posty

1.Zagrajmy w Prince of Persia Piaski Czasu(PS2)-Skarbiec Wielkiego Maharadży....

A oto jedna z najbardziej rozpoznawalnych historii w świecie gier video, ale w nieco baśniowych orientalnych klimatach :)
Młody, naiwny książę będzie chciał dowieść,iż jest godzien pochwały i uznania u swojego ojca poprzez zrabowanie skarbca Maharadży.Jednakże jego czyn będzie na tyle niewybaczalny,że doprowadzi on do wielkiej katastrofy uwalniając tajemnicze piaski czasu z klepsydry.

2.Zagrajmy w Prince of Persia Piaski Czasu(PS2)-Kobieta w opałach :P

Pomimo dość dużego poślizgu jeśli chodzi o ciągłość wydawania odcinków, a nawet lekkiego przeziębienia chcę dzisiaj wam zaprezentować moją niezbyt mądrą głupawkę(śmieszną też niekoniecznie, bo to jakaś kpina chyba XD). Poza tym Farah jako towarzyszka podróży jest średnim kompanem, ale nadrabia chociażby z lekka kanciastą jak oceniać na dzisiejsze czasy urodą oraz możliwościami kooperacji podczas walki czy rozwiązywania  prostych zagadek logicznych :D

3.Zagrajmy w Prince of Persia Piaski Czasu(PS2)-Opuszczone Zoo z Sępami i igraszki w Haremie XD

Pomijając fakt wątpliwych zdolności manewrowania łukiem u Farah i wszelakie jej tendencje do przysłowiowego "bycia kulą u nogi', co też równie dobrze zwiększa poziom trudności to dodatkowo mamy okazje zwiedzić opuszczone Zoo, gdzie głównie spotkamy zmutowane sępy giganty, a nawet zwiedzimy pobliski harem odkrywając rzecz jasna jak na tamtą epokę dość bogatą gamę lubieżnych uścisków oraz dobrze nam znanych innych mokrych snów xD 

4.Zagrajmy w Prince of Persia Piaski Czasu(PS2)-Pole głębi jest halucynogenne XD

Nie wiem jaki cudem, ale podczas jednej z walk pole głębi było tak z lekka zniekształcone tworząc ciekawe poczucie dezorientacji xD

5.Zagrajmy w Prince of Persia Piaski Czasu(PS2)-Tak duuużo wody i pobliski harem :)

Książę w tym odcinku stanowczo postanowił się przebranżowić na tutejszego hydraulika i widocznie znów ma ciągoty na wyrafinowane zabawy w jakimś pobliskim haremie pełnym niezbyt cnotliwych dziewic XD

6.Zagrajmy w Prince of Persia Piaski Czasu(PS2)-W drodze do Wieży Świtu

Heloł XD
Tak....To była niezwykle duża przerwa od tej serii i niebawem nawet ją pożegnamy.Bowiem Wieża Świtu stanie się początkiem końca tejże reinterpretacji "Baśni Tysiąca i Jednej Nocy"

7.Zagrajmy w Prince of Persia Piaski Czasu(PS2)-Magiczne słowo....

Trafiliśmy do Wieży Świtu i niemalże odzyskaliśmy klepsydrę czasu, ale nie na długo. Bowiem nikczemny Wezyr uknuł podstęp przeciwko naszym bohaterom. Po tym incydencie poznajemy bardzo kluczowe słowo od Farah, które będzie miało duże znaczenie pod koniec opowieści.

8.Zagrajmy w Prince of Persia Piaski Czasu(PS2)-Czas jest jak ocean w trakcie sztormu....

W końcu skończyliśmy pierwszą część trylogii Piasków z pewną przewodnią puentą,która będzie miała dość kluczowe znaczenie dla kolejnych części jako swojego rodzaju alegoria wydarzeń związanych właśnie z manipulacją czasem.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez MIŁY

Siemaneczko!  Parę lat temu prowadziłem prężnie mój kanał na YouTubie, gdzie udało mi się zyskać stałą widownię głównie grając w Terrarię. Ówcześnie stałem się jednym z bardziej rozpoznawalnych twórców w community Terrarii. Po jakimś czasie zaprzestałem nagrywania, a teraz zamierzam wrócić z jeszcze lepszym, szerszym i bardziej profesjonalnym kontentem. Postanowiłem przygodę zacząć od Minecrafta, a konkretnie paczki modów Sky Factory 4 i mam zamiar ogrywać kolejne, bardzo rozbudowane i mega ciekawe paczki.          Co mnie cechuje? - Wysoka jakość audio/wideo - Profesjonalna obróbka i montaż filmów - Ciekawy i wciągający kontent - Wiele pomysłów na przyszłość     Plany na przyszłość? W przyszłości mam zamiar zrealizować wiele ciekawych projektów. Gram też na wysokim poziomie w CS’a (organizacja GKS Tychy eSports), toteż pojawią się ciekawe poradniki, mapki i inne rzeczy z kantera. Myślę nad wprowadzeniem nowych serii z Minecrafta, bardzo lubię budować rożnego rodzaju struktury, więc być może pojawią się interesujące timelapsy z tematycznego budowania. Na kanał powróci również Terraria w odnowionym wydaniu (prawdopodobnie na modyfikacjach). Planem na następne miesiące jest również nagrywanie FIFY 20 z XBOX ONE, ale będą to materiały typu DUO, czyli wszystko grane w parze z moim bratem, wraz z kamerami z kilku perspektyw na nas, nagłośnieniem i dobrą jakością audio. FIFA wprowadza kilka ulepszeń, nowy tryb, więc filmy będą bardzo ciekawe. W planie są także VLOGi z moją dziewczyną, śmieszne zabawy itp itd. Myślę, że pomysł na rozwój kanału jest konkretny i dobrze przemyślany, w takim razie czas wprowadzić go w życie, co niemożliwe będzie bez Was!    Dlatego dziś daję Wam link do obejrzenia i konstruktywnego ocenienia pierwszego odcinka nowej przygody z Minecraftem na modach! (+ pierwszy konkurs na kanale w komentarzu) ❤ Dzięki za przeczytanie i zachęcam do zostawienia subika!    Pierwszy filmik z serii Sky Factory 4     Filmik konkursowy    

• Przez Hexxidous
      1.Zagrajmy w Prince of Persia Dusza Wojownika(GCN)-Feminazistka kontratakuje!!!!

I tym sposobem bierzemy się za kolejną przygodę z księciem Persji i jego nadal nieszczęsnym przeznaczeniem naznaczonym przez piaski czasu.Tym razem nasz bojownik nieco zmężniał,zmienił drastycznie swoje odzienie,aby szarżować rządzą krwi ku nowym wrogom szatkując ich niezwykle brutalnie w opozycji do poprzedniczki na soczyste,drobne kawałeczki w rytm zmiksowanych orientalnych motywów oraz power-metalowej ścieżki dźwiękowej dzięki zasłudze Stuart'a Chatwood'a oraz basowej aranżacji zespołu Godsmack.
      A tymczasem nasz awanturnik zanim dotrze na tajemniczą wyspę, gdzie narodziły się tytułowe piaski musi wpierw zmierzyć się z pewną wredną,a także wiecznie wściekłą panią, która na pierwszy rzut oka nie stroni od wymyślnego negliżu ciała czy innych wyrafinowanych zabaw seksualnych :3

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik