Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Propozycje związane z technicznymi aspektami forum

Polecane posty

W tym miejscu możemy porozmawiać o rzeczach związanych z technicznymi rzeczami na forum.

Cały czas pracujemy nad wieloma sprawami, większość z nich wypisaliśmy w ostatnim newsie, jednak jesteśmy ludźmi i możemy wielu rzeczy nie widzieć.
Jeśli macie jakieś pomysły, błędy które nie zostały poprawione etc... podzielcie się tym, chętnie sprawdzimy co w naszej mocy i możliwe, że wspólnymi siłami wzniesiemy forum na jeszcze wyższy poziom dopracowania.

Chciałbym również prosić, aby w tym temacie nie poruszać kwestii reklamy forum etc... Jest to sprawa na osobny temat, a w obecnym czasie pracujemy nad większą atrakcyjnością forum dla nowych użytkowników.
Proszę również o nie wklejanie linków do osobnych tematów, gdzie niektóre kwestie były poruszane - jest to nowy dział i chcemy w nim rozpocząć na nowo dyskusję nad całym tematem.

11 godzin temu, Glock napisał:

Sprawdziłem jeszcze na gugle chrome i jest to samo, więc to nie wina przeglądarki.

Coś tam wykombinowałem, ale no nie mam jak tego osobiście sprawdzić, więc czekam na Twoją odpowiedź

Proponowałbym w strefie technicznej stworzyć dział inne, np. dla osób pytających o konsole albo telewizor. Ew. przerobić opis któregoś z działów już dostępnych, np. rzadko odwiedzanego działu urządzeń mobilnych.

Dnia 8.07.2018 o 15:53, Glock napisał:

Proponowałbym w strefie technicznej stworzyć dział inne, np. dla osób pytających o konsole albo telewizor. Ew. przerobić opis któregoś z działów już dostępnych, np. rzadko odwiedzanego działu urządzeń mobilnych.

W najbliższym czasie dodam coś w tym stylu :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik