Skocz do zawartości

Polecane posty

Zgodnie z tradycją, kolejny temat odnośnie IEM Katowice 2019.

//edit 12.07.2018

Cytat

Intel wraz z ESL, największą na świecie organizacją esportową, po raz kolejny zorganizują Mistrzostwa Świata Intel® Extreme Masters (IEM) w Katowicach. 13-letnia tradycja IEM sprawia, że jest to najdłużej funkcjonujący, globalny turniej dla profesjonalnych graczy, a dzięki rozgrywkom Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), które otrzymały od Valve Corporation status Major Championship, IEM Katowice 2019 stanie się najbardziej lukratywnym wydarzeniem IEM w historii.

Przez trzy tygodnie — między 14 lutego, a 3 marca 2019 r. —24 najlepsze drużyny z całego świata będą rywalizować o lwią część puli nagród o wartości 1 miliona dolarów oraz tytuł Mistrza Świata IEM:

- 14-20 lutego: Podczas Challengers Stage, 16 zespołów weźmie udział w odbywającym się w ESL Arenie w Katowicach pierwszym etapie zawodów.
- 21-24 lutego: W czasie Legends Stage, 16 najlepszych drużyn będzie walczyć na żywo przed ponad 1000 fanów zgromadzonym w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) o awans do play-offów.
- 28 lutego - 3 marca: Champions Stage będzie czterodniową fazą finałową w systemie play-off, która odbędzie w legendarnym Spodku. To właśnie tam zostanie wyłoniony nowy Mistrz Świat

ESL Polska Facebook

//

Obecnie na potwierdzenie imprezy nie musimy czekać, ponieważ została ona już potwierdzona przez Carmaca chwilę po zakończeniu ostatniego IEMu i niedawno podczas audycji Weszlo w Esport.

Obecnie największym znakiem zapytania jest status majora CSGO powracającego do Katowic po 4 latach przerwy - osoby mocno interesujące się sprawą zapewne już zdają sobie sprawą, że jedyne co jest niewiadome to data potwierdzenia tego info :).
Na dniach powinniśmy dostać już pierwsze szczegóły odnośnie IEM Katowice 2019 - pierwsze informacje będą jedynie potwierdzać ostatnie plotki i prawdopodobnie poznamy też daty.
Obecnie mówi się o dwóch weekendach (były plotki o trzech, ale to chyba za szybko nawet na Katowice), dużą niewiadomą jest kolejność, bo jest "mała szansa", że tym razem kolejność może lekko się zmienić.
Kolejną rzeczą jaka może się zmienić to finał SC2, nie ma pewności czy zostanie on w całości rozegrany w spodku, możliwe jest przeniesienie go do MCKa (również była plotka o przeniesieniu do na inny weekend, ale wątpię, aby tak postąpiono). Oczywiście jest szansa na zobaczenie SC2 na głównej scenie, ale wtedy możemy liczyć tylko i wyłącznie na mecz finałowy (czyli bez półfinałów w spodku widzianych na ostatnich edycjach IEMa).

Wiele ciekawych rzeczy rysuje się wokół IEM Katowice 2019, ja sam nie mogę się już doczekać odpalenia machiny przez ESL.

Tak więc pozostaje czekać, "w lipcu będzie się dużo działo w naszym pięknym esporcie" jak to napisał Adrian Kostrzębski :).

Nie wiem co mogę napisać, IEM Katowice wraca do swoich starych korzeni.
Event szykuje się na największy w historii :).
Cieszy powrót publiki do fazy grupowej.

Jeśli chodzi o dokładniejsze informacje, będą one pojawiały się niebawem.

Co do biletów, będzie kilka tur - pierwsza startuje we wrześniu!

Info od cybersport: --->Klik<---

#IEM

eEAlB8s.jpg

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Pacyf
      Witam! Wspólnie z kolegami ze szkoły organizujemy już III edycję naszego turnieju CSGO. Tym razem, nakręciliśmy trailer promujący turniej. Chciałbym zaprosić was do obejrzenia go i podzielenia się myślami na ten temat, oraz zaprosić na sam turniej który odbędzie się w maju! 

• Przez KazikPojeb
      Szukam osób do wspólnej gry w różne gry 
      Mam 15 lat, na imię piotr 
      wymagania:  mikrofon +14 , czarny humor , 
      Steam:  http://steamcommunity.com/id/tylkomordor/
    • Przez Himiodzio
      Witajcie

Tak więc zgodnie z tradycją, czas założyć kolejny temat odnośnie IEM Katowice!

Tym razem czekamy już tylko na oficjalne info, choć mamy prawie już pewny IEM w Katowicach.

Czemu mogę ogłosić to przed samym ESL? Wkopały się osoby odpowiedzialne za stronę Intel Extreme Masters - jak dotąd odnośnik http://pl.intelextrememasters.com/season-12/katowice/ wywalał błąd.... Od kilku godzin prosi on o podanie hasła, aby udać się na stronę.
      Jeśli wydaje się komuś, że może być to błąd/przypadek - każdy wcześniejszy przystanek był tak zabezpieczony .

Czekamy na oficjalne ogłoszenie ESL!
      PS: dowiemy się też, czy IEM Katowice będą majorem.

#IEM

@@@[email protected]@@
      Ktoś podkablował i poprawili już odnośnik na stronie IEMa .
      Trochę za późno, wydało się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Przez Himiodzio
      Witajcie

Zgodnie z tradycją otwieram kolejny temat odnośnie IEM Kato.... A nie chwila... Do IEM 2018 mamy jeszcze prawie rok.
      badum tsss
      Zgodnie z informacjami jakie dostaliśmy, kolejny major CS GO odbędzie się 21-23 lipca (dni otwarte) na Tauron Arenie w Krakowie!
      Informacji obecnie dużo jeszcze nie ma - wszelakie info będę wrzucał na dniach, oczywiście jak się coś pojawi ciekawego (tutaj będzie trudno o przecieki - inna firma, inne osoby).

Ze wstępnych informacji, możemy spodziewać się biletowanej imprezy, choć nie jest to jeszcze potwierdzone (choć słabo widzę kolejkę ludzi czekającą cały dzień na wejście na Taurona, nie wiem czy nawet regulamin na takie coś zezwala obiektu).

Dobra, to na tyle na dziś, dla chętnych kilka szczegółów odnośnie drużyn, minorów etc... --->Klik<---

Co do IEMa, w weekend lekko zaktualizujemy topic i czekamy na aftermovie z głównego weekendu .

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik