Skocz do zawartości
  1. Himiodzio

Himiodzio

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Pacyf
      Witam! Wspólnie z kolegami ze szkoły organizujemy już III edycję naszego turnieju CSGO. Tym razem, nakręciliśmy trailer promujący turniej. Chciałbym zaprosić was do obejrzenia go i podzielenia się myślami na ten temat, oraz zaprosić na sam turniej który odbędzie się w maju! 

• Przez KazikPojeb
      Szukam osób do wspólnej gry w różne gry 
      Mam 15 lat, na imię piotr 
      wymagania:  mikrofon +14 , czarny humor , 
      Steam:  http://steamcommunity.com/id/tylkomordor/
    • Przez Himiodzio
      Witajcie

Tak więc zgodnie z tradycją, czas założyć kolejny temat odnośnie IEM Katowice!

Tym razem czekamy już tylko na oficjalne info, choć mamy prawie już pewny IEM w Katowicach.

Czemu mogę ogłosić to przed samym ESL? Wkopały się osoby odpowiedzialne za stronę Intel Extreme Masters - jak dotąd odnośnik http://pl.intelextrememasters.com/season-12/katowice/ wywalał błąd.... Od kilku godzin prosi on o podanie hasła, aby udać się na stronę.
      Jeśli wydaje się komuś, że może być to błąd/przypadek - każdy wcześniejszy przystanek był tak zabezpieczony .

Czekamy na oficjalne ogłoszenie ESL!
      PS: dowiemy się też, czy IEM Katowice będą majorem.

#IEM

@@@[email protected]@@
      Ktoś podkablował i poprawili już odnośnik na stronie IEMa .
      Trochę za późno, wydało się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Przez Himiodzio
      Witajcie

Zgodnie z tradycją otwieram kolejny temat odnośnie IEM Kato.... A nie chwila... Do IEM 2018 mamy jeszcze prawie rok.
      badum tsss
      Zgodnie z informacjami jakie dostaliśmy, kolejny major CS GO odbędzie się 21-23 lipca (dni otwarte) na Tauron Arenie w Krakowie!
      Informacji obecnie dużo jeszcze nie ma - wszelakie info będę wrzucał na dniach, oczywiście jak się coś pojawi ciekawego (tutaj będzie trudno o przecieki - inna firma, inne osoby).

Ze wstępnych informacji, możemy spodziewać się biletowanej imprezy, choć nie jest to jeszcze potwierdzone (choć słabo widzę kolejkę ludzi czekającą cały dzień na wejście na Taurona, nie wiem czy nawet regulamin na takie coś zezwala obiektu).

Dobra, to na tyle na dziś, dla chętnych kilka szczegółów odnośnie drużyn, minorów etc... --->Klik<---

Co do IEMa, w weekend lekko zaktualizujemy topic i czekamy na aftermovie z głównego weekendu .

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik