Skocz do zawartości
  1. miszczualmavera

miszczualmavera

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez xem3
      SIemka, przychodze z zapytaniem co mam zrobić, gdy po włączeniu rozdziałki 4:3 pojawiają mi się czarne paski.
      Wiem, że jest dużo poradników oraz  wpisów ale żaden z nich u mnie nie działa.
      Moja karta to nvidia Geforce 750 TI a monitor ma rodziałkę 1440x900 (wiem stary ale nie potrzebuje lepszego).
      Próbowałem już zmieniać w panelu sterowania nvidii, w ustawieniach windowsa oraz oczywiście samej gry.

• Przez Pacyf
      Witam! Wspólnie z kolegami ze szkoły organizujemy już III edycję naszego turnieju CSGO. Tym razem, nakręciliśmy trailer promujący turniej. Chciałbym zaprosić was do obejrzenia go i podzielenia się myślami na ten temat, oraz zaprosić na sam turniej który odbędzie się w maju! 

• Przez KazikPojeb
      Szukam osób do wspólnej gry w różne gry 
      Mam 15 lat, na imię piotr 
      wymagania:  mikrofon +14 , czarny humor , 
      Steam:  http://steamcommunity.com/id/tylkomordor/
    • Przez Himiodzio
      Witajcie

Tak więc zgodnie z tradycją, czas założyć kolejny temat odnośnie IEM Katowice!

Tym razem czekamy już tylko na oficjalne info, choć mamy prawie już pewny IEM w Katowicach.

Czemu mogę ogłosić to przed samym ESL? Wkopały się osoby odpowiedzialne za stronę Intel Extreme Masters - jak dotąd odnośnik http://pl.intelextrememasters.com/season-12/katowice/ wywalał błąd.... Od kilku godzin prosi on o podanie hasła, aby udać się na stronę.
      Jeśli wydaje się komuś, że może być to błąd/przypadek - każdy wcześniejszy przystanek był tak zabezpieczony .

Czekamy na oficjalne ogłoszenie ESL!
      PS: dowiemy się też, czy IEM Katowice będą majorem.

#IEM

@@@[email protected]@@
      Ktoś podkablował i poprawili już odnośnik na stronie IEMa .
      Trochę za późno, wydało się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik