Skocz do zawartości
Xanderowy

Kanał YT poświęcony grom FPS

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Link do kanału:  https://www.youtube.com/user/XanDerowy

Co nagrywam: Kanał głównie opierany jest na grach FPS.

Wiek: Jeśli jest ktoś ciekawy to mam dwadzieścia dwa lata :)

Opis: Przygodę z YT rozpocząłem ponad 2 lata temu, niestety z przyczyn osobistych musiałem przerwać nagrywanie. Wróciłem z nowym planem na kanał, który opierać się będzie głównie na grach FPS aktualnie Rainbow Six Siege, a w przyszłości także inne gry. Niestety nadeszła ta zła wiadomość, ponieważ posiadam internet, który wynosi tylko 10 MB dlatego rzadko pojawiają się filmy aktualnie raz w tygodniu ale zamierzam to zmienić. Pewnie zapytacie jakie mam oczekiwania? Chciałbym rozwinąć kanał w taki sposób żeby mieć stałych widzów, w przyszłym roku mam przeprowadzkę na własne mieszkanie i będę miał ponad 150 MB co  oczywiście mnie cieszy, ponieważ będę mógł zacząć streamować, a to dla mnie o wiele wygodniejsze gdyż mam pracę i po prostu nie mam zbyt dużo czasu na montowanie. Także dziękuję za uwagę i zapraszam na kanał :)

Poniżej przedstawiam jeden film z mojego kanału może kogoś zachęci do pozostania na dłużej.

Edytowano przez Xanderowy

Jedna uwaga. No może dwie :D Popraw tytuł - nie grą tylko grom. Może i jest grom z jasnego nieba, ale masz większe szanse, że cie trafi, gdy robisz takiego błęda :kappa: Błagam, przecinki :D

Szczerze powiem Ci, że na początku napisałem grom ale dostałem telefon i musiałem wyjść więc szybko pisałem tego posta bo mi na nim zależało żeby teraz to zrobić dlatego nie było przycinków, patrzyłem na ten post jeszcze przez chwile i stwierdziłem że powinno być grą (nie pytaj dlaczego sam nie wiem). Aktualnie poprawione i dziękuję za poprawki. Mam nadzieję, że teraz jest wszystko dobrze napisane. Pozdrawiam.

Wiesz, czepiam się tylko dlatego, że takie błędy odrzucają, a ja sam nie wchodzę gdzieś, gdzie widzę coś takiego. No i te przecinki, ale to juz tak na przyszłość :)

Napisano (edytowany)

Zapraszam na najnowszy film z Bety Black Ops 4. Tryb podobny troszkę do CSGO. Zapraszam do ceny.

Napisano (edytowany)

Witam chciałbym was zaprosić na najnowszy film z najlepszych akcji World of War 3 oraz na jutrzejsza premierę Funny Moments z Rainbow Six Siege. Serdecznie zapraszana materiały.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik