Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dMgOfficial

Nie można wybierać rozdzielczości na twitch.

Polecane posty

Za często piszę już na tym forum ale co chwila pojawia mi się w głowie, a to pytanie lub nowy problem. Tym razem nie rozumiem dlaczego widzowie nie mogą zmienić jakości strumienia.

Streamuję w jakości FHD/60Kls i nie zamierzam schodzić niżej, uważam że to najniższa akceptowalna przeze mnie jakość. Niestety pomimo towarzystwa z twitchem i średniej 10-20 osób na strumieniu nie mogą oni zmieniać rozdzielczości przez co Ci widzowie, którym sprzęt nie pozwala na odtwarzanie w takiej jakości - po prostu wychodzą. Jak temu zapobiec, jak to naprawić? 

Od razu napiszę, że już miałem możliwość takiej zmiany rozdziałki na moim strumieniu, widzowie też mogli. Ale irytujące jest, że nie jest tak cały czas tylko - co jakiś czas.

Proszę o pomoc, pozdrawiam!

Kiedyś było tak, że dopiero od pewnej ilości ludzi na streamie (30?) włączała się możliwość zmiany jakości, może nadal tak jest np. gdy masz partnerstwo.

Ja partnera jeszcze nie mam, a jakość da się zmieniać niezależnie od ilości ludzi online, więc na twoim miejscu zwyczajnie przeczytałbym umowę i jakieśtam zasady/wytyczne/pomoc techniczną.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik