Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ivanooos

Proszę o usunięcie bana

Polecane posty

Witam.

Nick na Twichto ivanoss

Proszę o usunięcie bana który miał miejsce jakieś 2 miesiące temu, niestety nie pamiętam dokładnie kiedy ani który z moderatorów mi go zasponsorował....

Z tego co pamiętam nie obrażałem Izaka ani innych urzytkowników czatu, zadałem tylko pytanie dlaczego grają BO3 a nie BO5 ( jakiś turniej CS'a nie pamiętam dokładnie), i użyłem  jednego niezbyt 

cenzurowanego słowa za co bardzo przepraszam i załuję że tak napisałem. Nawet nie dostałem żadnego ostrzeżenia ani nic..... No cóż na przyszłość będę miał nauczkę.

Myślę, że dwa miesiące wystarcza.......

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Pozdrawiam

ivanooos

Edytowano przez ivanooos

Witam,

Ban za poniższe. Myślę, że za obrażanie bany nie powinny być ściągane tym bardziej, że można było to napisać spokojniej.

[2018-03-25 15:56:39 UTC] ivanooos: Czemu zmienili z bo5 na bo3 ? Nie chce się chujom grać ?

Witam.

Zgadzam się, dokładnie to napisałem.  Ale nie obraziłem samego Izaka ani  nikogo z chatu poprostu  byłem zdenerwowany ponieważ sie nastawiałem na piekne widowisko jakim jest Bo5 a nie na bo3.  Wyrażam skruche oraz zapewniam, że takie słownictwo nigdy się nie pojawi z moich ust na chacie. Chyba można dać drugą szansę tym bardziej, że nie dostałem żadnego upomnienia ani bana tymczasowego, tylko od razu na stałe.........

Pozdrawiam

Jeśli o mnie chodzi, miesiąc odpoczynku uważam za wystarczający czas.
Dałbym unbana, jednak zgodnie z zasadami, kolejne idiotyczne zachowanie będzie ukarane już banem permanentnym bez możliwości zdjęcia.

Bana nie zdejmuję, ponieważ w temacie odpowiedział już Tonik i w tym wypadku to jemu pozostawiam ostateczną decyzję.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik