Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam pomógłby mi ktoś  ogólnie to jak nagrywam mam bardzo słabą jakość i czasami przerywa głos nie wiem o co chodzi wysle tutaj screeny moze wy mi pomozecie co mam zmienic 

mój komputer -

INTEL(R) CORE (TM) I5-4570 CPU @ 3.20 GHz 3.20 GHz 8GB RAM NVIDIA GeForce GTX 1050

121221.png

Bez tytułu.png

Bez tytułu;.png

gfdgd.png

obs słaba ajkosc.png

Edytowano przez Himiodzio
Przeniesiony do odpowiedniego działu

Zwiększ bitrate obrazu przy nagrywaniu. NVENC to kodek sprzętowy potrzebujący dużych bitrate'ów, aby dać dobrą jakość obrazu.

Co do audio, też można spróbować zwiększyć bitrate dźwięku, ale raczej nie powinien on mieć wpływu na przerywanie

Bitrate daj na 25 000, wartość Profile ustaw na high oraz upewnij się, że w wyjściu masz NVENC zamiast x264. Poza tym ogarnij albo monitor (opcja droga), albo skalowanie (opcja bezpłatna) do aspect ratio 16:9, bo z takiej wartości korzysta YT i cała reszta serwisów. Idealnie by było 1920x1080, ale wyskalować w górę to tak sobie, więc idź w 1280x720, czyli ustawiasz to w OBS i w grze. Przy montażu ustawiasz profil np. 5.0 i wtedy podbijasz do 1920x1080 i masz okej jakość. W razie co pytaj.

Dnia 16.04.2018 o 15:31, Wilkokłak napisał:

Zwiększ bitrate obrazu przy nagrywaniu. NVENC to kodek sprzętowy potrzebujący dużych bitrate'ów, aby dać dobrą jakość obrazu.

Co do audio, też można spróbować zwiększyć bitrate dźwięku, ale raczej nie powinien on mieć wpływu na przerywanie

Spróboje zrobic :D zobaczymy czy pomoze 

EDIT: No i LIPton znow pikseloza +zacina sie ;/ nie wiem co mozna byłoby zrobić 

// Triple-post. Leci ostrzeżenie. Na przyszłość używaj opcji edytuj ~ Glock

Edytowano przez Glock

Ten OBS jest fatalny wiem bo też miałem z nim problemy i  strasznie mi  ścinało stream gdzie kompa mam dobrego  (  i7) 
Polecam Ci zainstalować sobie  Streamlabs OBS  Wejdź sobie na tą stronę i sobie ściągnij https://streamlabs.com/ 
Polecam  ja korzystam i mi działa idealnie  :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik