Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ziommustdie

Odnośnie Bana

Polecane posty

Witam. Godzina 16;30 (Sobota 07.4.2018r)
Treść:     Rock vs Izak o 1.000zł NA CEL CHARYTATYWNY!!!
Za takie coś ban perm? Gdzie w regulaminie jest napisane że za takie coś dostaje sie bana, uwaga tutaj do Moderatora Therd gdyż jako jedyny był online, tylko on mógł wlepić mi perfidnego perma za nic. Ludzie którzy piszą dużo gorsze rzeczy nie dostają perma, ja dostałem i to jako SUBSKRYBENT. Czekam na rozpatrzenie mojego bana i prosze się zastanowić drodzy Administratorzy kogo banujecie i przede wszystkim ZA CO. Pozdrawiam, nie pozdrawiam Moderatorów u Piotrka :)

30221758_1624117584309524_2665950290129190912_o.jpg

Witaj
Bana dostałeś za nadmierny spam

Cytat

[2018-04-07 14:26:03 UTC] ziommustdie: Rock vs Izak o 1tys złotych na CEL CHARYTATYWNY
[2018-04-07 14:27:28 UTC] ziommustdie: Rock vs Izak o 1tys złotych na CEL CHARYTATYWNY
[2018-04-07 14:31:27 UTC] ziommustdie: Rock vs Izak o 1tys złotych na CEL CHARYTATYWNY
[2018-04-07 14:33:12 UTC] ziommustdie: Rock vs Izak o 1tys złotych na CEL CHARYTATYWNY
[2018-04-07 14:33:57 UTC] ziommustdie: Rock vs Izak o 1.000zł NA CEL CHARYTATYWNY!!!
[2018-04-07 14:34:27 UTC] ziommustdie: Rock vs Izak o 1.000zł NA CEL CHARYTATYWNY!!!

Jeśli chodzi o całościowy wniosek, to bana cofam (chyba, że ktoś z moderacji będzie miał inne zdanie, niech zgłosi post, otworzę temat na nowo), jednak mam prośbę.
Na czacie nie ma podziału użytkownik/subskrybent, każdego tyczą się wszelakie "podstawowe" zasady.
Spam tym samym na czacie w krótkich odstępach czasowych nie jest wskazany.

Moim zdaniem administracja/moderacja dokładnie zdaje sobie sprawę co robi w danej chwili - często trzeba myśleć w danej sytuacji co się piszę. Jeśli widzi się spam idiotyczną rzeczą, a moderator ostrzega już któryś raz, że zaraz będzie coś robił za to, to czy spamienie tym samym jest dalej wskazane?
Uważam, że 7 dni odpoczynku wystarczy, zauważyłem, że jesteś też aktywną osobą, nie będę analizował wszystkich logów, ale na pierwszy rzut oka wszystko jest okej :).
Napisałeś, że nie pozdrawiasz moderatorów, jednak ja pozdrowię i życzę miłego korzystania z czatu :).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik