Skocz do zawartości
Dubi_18

Odwołania od bana

Polecane posty

Witam 

Chciałbym odwołać sie od bana 

Moj nick na Twitch.tv to Dubi_18

Dostałem bana podczas Ecenter Copernicup 2018

Prawdopodobnie dostałem według mnie nie słusznie ponieważ na czacie  było wiele komentarzy na temat jakości dźwięku podczas komentowania izaka na hali i odpowiedziałem na komentarz jednej osoby z czatu która napisała ze dźwięk jest przerażający  dlatego postanowiłem mu odpowiedzieć w dość smieszny sposób w stylu Rocka " ze twoja stara jest przerażającą" nie miało to na celu w jakikolwiek sposób go obrazić   

Nie pamiętam jacy moderatorzy byli wtedy na kanale 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania od bana 

Dubi_18

Witaj
Sprawdziłem logi, wiadomości wysłane przez użytkowników tego właśnie dnia i wszystko się zgadza z tym co napisałeś.

Przed wydaniem decyzji sprawdziłem poprzednią Twoją aktywność na czacie i nie mam większych zastrzeżeń ale...
Zdarzyło Ci się już kilka razy trochę bezczelnie/idiotycznie komuś odpowiedzieć, wtedy moderator uznał, że nie jest to wystarczająca rzecz na bana, aż do momentu kiedy napisałeś " Holyscar7 TWOJA STARA TO PORAZKA ".

Bana znoszę, uważam, że "odpocząłeś" już swój czas, ale mam pewną prośbę.
Następnym razem przed napisaniem czegoś takiego, zastanów się czy osoba która to przeczyta (nawet i moderator) będzie myślał tak jak Ty, naszym zadaniem nie jest zastanawiać się godzinę, czy ktoś to napisał dla żartu, czy nie... Jeśli post który napisany jest idiotycznie, obraża daną osobę i w dodatku pojawia się w momencie spamu większej ilości postów idiotycznych, wylatuje.

Pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik