Skocz do zawartości
sajtryn

Perm na czacie

Polecane posty

Nick Twitch (jeśli był zmieniany, to poprzedni jak i obecny): Minioakacytryn
Data otrzymania bana (jeśli nie pamiętasz, to nawet przybliżona się przyda):Dawno
Powód (jeśli oczywiście jest Ci znany): Posłałem brzydkie obelgi w strone gracza Immortals podczas półfinału PLG Kraków z druzyną Virtus.pro

Dodatkowe informacje:
Dlaczego chcesz unbana (jeśli wiesz, że ban był z jakiegoś powodu):Ponieważ zakupiłem twitch prime, i chciałbym zasubskrybować izaka, ale nie ma to sensu jeżeli mam perm bana na czacie. Naprawde żałuję tego co zrobiłem, i nie wiem dlaczego to napisałem, to było dawno temu, nie wiem co kieruje osobami które tak obrażają jak ja wtedy, już na pewno nigdy nie zwyzywam nikogo, kogo nie znam, bo to jest po prostu dziecinne i głupie :P Chciałbym tego unbana,bo lubie podyskutować z czatem, lub z izakiem ;D mam nadzieje że zrozumiecie :D Dzięki!
Osoba banująca (lub moderatorzy jakich pamiętasz, że byli):

Witaj,

Już raz odrzuciłem Twoją prośbę o UB.

Nie da się kupić UB poprzez zasubowanie kanału Izaka.

Twój poprzedni temat:

Cześć Tonik! Może nie da sie kupić ub subem na kanale, ale naprawde chcialbym dostac tego unbana bo mi zależy, mogę Ci, jak i każdemu kto to widzi przysiąc że już nigdy nie napisze NICZEGO nie właściwego z regulaminem czatu.... Naprawde przepraszam..

Nie tolerujemy obrażania na czacie. Jeśli chciałeś coś komuś napisać to trzeba było wysłać szept.

Ban zostaje.

Edytowano przez Tonik

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik