Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
denybezsciemy

Unban

Polecane posty

Nick Twitch (jeśli był zmieniany, to poprzedni jak i obecny): denybezsciemy
Data otrzymania bana (jeśli nie pamiętasz, to nawet przybliżona się przyda): ostatni kwartał 2017 :)
Powód (jeśli oczywiście jest Ci znany): z tego co pamiętam to bana dostałem za napisanie coś w stylu:
"k**wa co jest z tymi reklamami...włączają się co chwile" - było to podczas jakiegoś meczu CS'a, który izak komentował, oglądałem strema z telefonu i coś sie chyba zbugowało bo dosłownie co minutę włączała mi się kilkunastosekundowa reklama.... No i poszedł permaban bez ostrzeżenia...

Zaraz po banie próbowałem szeptać do moderatorów z tym(nie wiedziałem o mozliwosci odwolania sie na forum) ale nikt nie odpowiadał....

Próbowałem znaleźć ten mój tekst o reklamach  w logach z czatu. Niestety bezskutecznie.... Z ostatniego loga jakiego udało mi się znaleźć nie jestem tez dumny co prawda, ale jestem na 100000% pewien ze to nie za to dostałem bana :P
W każdym razie,  to ostatni wpis jaki udało mi się znaleźć (Izak grał wtedy w csa z Easy, który jechał po izaku przez pół gry za jedną akcję :P)

[2017-09-21 19:12:20 UTC] denybezsciemy: kononowicz pierdzieli

[2017-09-21 19:13:44 UTC] denybezsciemy: easy wyglada, brzmi i gra jak kononowicz ;)

[2017-09-21 19:15:48 UTC] denybezsciemy: EASY BÓÓÓÓL DUPY BARDZO, CO ZA PAJAC

[2017-09-21 19:16:18 UTC] denybezsciemy: Nie wiedziałęm ze Easy jest takim pajacem

Dodatkowe informacje:
Dlaczego chcesz unbana (jeśli wiesz, że ban był z jakiegoś powodu): Ja to dobry człowiek jestem, po prostu chciałem zobaczyć meczyk,  a przez reklamy nie mogłem i dałem upust swojej złości...

Osoba banująca (lub moderatorzy jakich pamiętasz, że byli): nie mam pojęcia

Nie, nie otrzymałeś bana za reakcję na reklamy ale za obrazę easiego.

Nie tolerujemy obrażania na czacie. Ban słuszny.

Cytat

denybezsciemy: EASY BÓÓÓÓL DUPY BARDZO, CO ZA PAJAC [2017-09-21 19:16:18 UTC]

denybezsciemy: Nie wiedziałęm ze Easy jest takim pajacem

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik