Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Groid

Zapraszam na kanał: Groid

Polecane posty

Witam

Zapraszam do odwiedzenia mojego, dość świeżego kanału, na którym staram się codziennie o 20.00 umieszczać film z let's playem. W planach również we wtorki i czwartki materiały o 22.00 z gier które lubią straszyć lub są po prostu bardzo krwawe. W tematyce są również gry stare, na które mam zamiar poświęcać jeden odcinek w soboty o 16.00. Ponad to mam nadzieję na niedzielę przygotowywać materiały niezwiązane z grami, bardziej z tematyką filmową/serialową, w planach są również podcasty współtworzone z innymi osobami. Serdecznie zapraszam.

GROID - YOUTUBE

GROID - FACEBOOK

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Wawrzyn3
      Cześć Wam wszystkim, którzy postanowili zajrzeć do tego tematu!
      Chciałbym zaprosić Was do odwiedzenia mojego kanału na YouTube, który swoją historię rozpoczął wiele lat temu i od tego czasu jest na nim sporo bardzo różnych materiałów. Ostatnio miałem jednak przemyślenia w którą stronę chciałbym iść ze swoimi materiałami i postanowiłem wrócić do korzeni tego, co kiedyś przyciągało widzów, a mianowicie do recenzji gier.
      Mam 29 lat i pracuję na pełen etat więc nie stać mnie na to by nagrywać filmy jak z karabinu, co naturalną koleją rzeczy nie pozwala mi na dużą stabilizację (czytaj nie mówię, że nowe nagranie będzie pojawiało się w każdą niedzielę, bo wiem, że to niemożliwe  ). Wiadomym jest, że z tego powodu kanał znajduje się w algorytmicznym śmietnisku i wiecie co? Dobrze mi z tym. YouTube traktuję jako hobby i nie mam marzeń o wielkości, a raczej chciałbym pozwolić sobie na tworzenie tego co lubię wtedy kiedy mam na to ochotę. Ale jak to? Nie marzysz o wielkości, a promujesz się na forum? Tak dlatego, że podwalinami każdego kanału i doskonalenia się w tym co robimy jest opinia innych i po prostu chciałbym ją poznać by nawet w czymś co jest hobby stawać się jak najlepszym. 
      Jeżeli kiedyś w końcu wytrzepię z sakwy złote monety i ulepszę kompa pewnie zacznę częściej streamować po to bym mógł recenzowane gry przeżywać razem z innymi którzy pokusza się o odwiedzenie, ale wtedy zaktualizuję ten opis. 
      Tymczasem jednak chciałbym zaprosić Was do pierwszej od dłuższego czasu recenzji z mało znanej, polskiej gry Apocalipsis. Zostawcie opinie jeżeli macie chwilę. Każda się liczy! 

• Przez Pawłonator
      Cześć
      Nazywam się Paweł jestem z Gdańska i od zawsze bardzo jarało mnie nagrywanie na Youtubie oraz streamowanie 
      i to właśnie znajdziesz na moim kanale
      Serię z wiedźmina, gothica, skyrim'a i innych gier tego typu są u mnie na porządku dziennym 
      dodatkowo podczas streamów które prowadzę również na swoim kanale na Youtube zobaczysz u mnie profesjonalność której nie widać u innych Youtuberach którzy streamują gry

Mam już swoją małą publikę dlatego serdecznie zapraszam cię na mój kanał na Youtubie link poniżej 
       Pawłonator 

tak jak mówiłem wcześniej kanał jest naprawdę bardzo profesjonalny i jedyne czego potrzebuje to więcej publiki która dałaby mu lekkiego kopa

poniżej lniki do moich serii:
      ►Wiedźmin 1
      ►Gothic (Live)
      ►Skyrim (Live)
      ►Risen 1 (Live)
    • Przez Crohn
      Chciałbym uprzejmie zachęcić do obejrzenia materiału wideo poświęconego pecetowej wersji Red Dead Redemption II z obszerną analizą, dlaczego jej wydanie jest nieuchronne. Jest to debiutanckie wideo na kanale. 
      Gra Red Dead Redemption II wyszła pierwotnie 26 października 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, ale od tamtego czasu do internetu trafiają różne plotki na temat wersji PC. Niniejszy materiał wideo został poświęcony właśnie przeciekom dotyczącym komputerowego wydania jednej z najlepszych gier firmy Rockstar i Take-Two i próbuje odpowiedzieć na pytanie o to, jak duże są szanse na pojawienie się pecetowego Red Dead Redemption II?

Facebook: https://www.facebook.com/crohn.techgaming.5

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik