Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie.

Korzystając z okazji, iż istnieją fora do promowania swojej twórczości zamieszczam namiar na kanał. 
Prowadzę kilka serii z gier starszych, nowszych, zawsze przełomowych w moim skromnym odczuciu, nie stronie od kart i rpg"ów. Nie podniecam się za mocno przy tym, raczej staram się być wnikliwy niż nadpobudliwy :) Rzuć proszę okiem i uchem, ocen kanał, a może zostaniesz na dłużej.

Link do kanału:
https://www.youtube.com/c/Arkadiuszgra

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam,  jak i liczę na konstruktywne oceny:
Arkadiusz.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez MaroCobtaG
      Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCv_BVCcvn-l1L2GLDqxXsxA?view_as=subscriber
      Czym się zajmuję: Podejmowanie różnorodnych wyzwań w grach, ciężkie poziomy trudności.
      Witam, już ponad rok goszczę na naszym polskim YT. Ogrywam różnorakie tytuły gier, jak i na PC, tak i również na PS4. Moją specjalnością są naprawdę wymagające poziomy trudności w grach. Naprawdę lubię wyzwania, staram się aby dana gra byłą czymś więcej niż tylko dennym elementem rozrywki, a stała się prawdziwym wyzwaniem dla danego gracza. Przed powstaniem tego kanału przechodziłem wszystkie gry na wszystkich dostępnych poziomach trudności, żeby docenić pracę twórców, i żeby przygoda z danym tytułem trwałą troszkę więcej niż jednorazowa podróż. To właśnie skłoniło mnie do powstania kanału. Wiele moich znajomych proponowało mi pokazać na tej stronie, więc postanowiłem zaryzykować ;-) Mam mało widzów, a poziomy trudności, z jakimi się zmagam są naprawdę ciężkie, i kosztuję mnie to naprawdę dużo pracy, żeby wytrwać w tym ciężkim  trybie do końca gry. Dlatego miło by mi było żebym chociaż mógł  to robić nie tylko dla siebie ;-) Także dziękuje za uwagę...
      Pozdrawiam, MaroCobraG

• Przez świeżak007
      Poszukuję grafika który wykona na zamówienie overlay pod streamy w programie obs
      kontakt pw/ lub w temacie ewentualnie discord (nick na pw)
    • Przez Lightning
      Hej!
      Od ponad roku prowadzę kanał na YT. Traktuję go przede wszystkim jako hobby, ale staram się, by kolejny materiały pojawiały się na nim w miarę regularnie i prezentowały przyzwoity poziom. Obecnie publikuję jedynie recenzje gier (różnych - dużych, małych, nowych, starych), ale nie wykluczam, że w przyszłości, gdy będę mógł na YT przeznaczyć więcej czasu, pojawią się i inne filmy o tematyce związanej z grami.
      Jeśli interesują Cię tego typu materiały, byłbym wdzięczny za sprawdzenie mojego kanału, a jeszcze bardziej za wyrażenie opinii na jego temat
      Link do kanału
      Przykładowa recenzja: 

• Przez Rudellandy
      Witaj!

Jestem Rudellandy i chciałem się z Wami podzielić swoim kanałem na YouTube.

Prowadzę go od ponad roku. Materiały pojawiają się po jednym dziennie (w razie opóźnień nadrabiam kilkoma filmikami dziennie) o godzinie 7:00

Kanał założyłem ze względu na fakt, że brakowało mi czasu na prowadzenie streamów na Twitch.TV.

W przyszłości planuję dodać do swojego kanału vlogi lub jakieś poradniki.

Ogólnie patrząc na moje pierwsze materiały uważam, że dobrze się rozwijam i mam nadzieję,

że uda mi się dotrzeć do większego grona odbiorców 

Zapraszam do oglądania.

Rudellandy

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec