Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
x4liv3

Stremowanie na 2 komputery

Polecane posty

Siemka wszystkim , chcialem zaczac streamowac wiec pomyslalem ze bedzie fajnie to zrobic na 2 komputery zeby nie obciazac komputera na ktorym gram . Problem w gdy juz na live slychac mikrofon i gre to pojawia sie problem bo ja slysze ts3 ale na live juz go nie slychac a takze ja nie slysze nic co jest puszczane z przegladarki ale na live to jest slyszalne wiec chcialbym zeby ktos mi pomogl bo bardzo mi na tym zalezy , robie to przez

AVerMedia Live Gamer EXTREME

Dobre pytanie.Bardzo proszę o pomoc doświadczonych streamerów.Ja także próbuję streamować na dwa kompy.Mam następujący sprzęt:

Komputer gamingowy, do którego podłączam słchawki(do Karta dźwiękowa).Na tym kompie gram i chcę rozmawiać przez TSa

Komputer do streamowania, do którego podłączyłem mikrofon Rode nt1-a XLR przez interfejs do wejścia USB i tam jest również zainstalowany OBS studio.

Wszystko jest ok, Transmisja z Avermedii LiVe gamer HD jest całkiem znośna 720p/60 klatek.Obraz satysfakcjonujący.Problemem jest Audio.

Widzowie nie słyszą moich kompanów z TeamSpeaka.Kompy mam spięte kablem audio 3,5jack z karty dźwiekowej kompa gamingowego, do wejścia słuchawkowego interfejsu, który jest podłączony do kompa streamingowego.

Czy ktoś na tym forum z doświadczonych streamerów, może na chłopski rozum objaśnić jak to wszystko ładnie poukładać na dwa kompy? Będziemy dziękować mocno!.A jak Wam się nie chce, to chociaż napiszcie, że wiecie, ale macie na nas wyj....e :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik