Skocz do zawartości
MujStach

Cześć, tu MujStach

Polecane posty

Nie ma się gdzie promować, to jak widzę taki temat, to zwyczajnie z tego korzystam.

Jak oglądam statystyki moich wyświetleń, to prawie nikt moich filmików niestety nie ogląda, a pustymi wyświetleniami człowiek nie zaistnieje. Mam bardzo dużo filmików nakręconych, więc pokażę te, które uważam że mi lepiej wyszły i być może będą warte waszego czasu.

Zaczynając od tego filmiku, na którym jak na razie najwięcej czasu spędziłem przy montowaniu. Trwa około 14 minut i jak puszczałem znajomym to podobno mocno się śmiali. Może i was zainteresuje ten materiał. Na pewno zrobię kontynuację, bo mam materiały, ale sesja jest i nie mam czasu już na takie montowanie :p. Ale na pewno do tego wrócę :)

No i drugi filmik prawie bez mojej ingerencji, ale już po prostu typowo przeze mnie czytany, to tu mi zależy na waszych głosach byście ocenili jak wam takie czytanie pasuje i czy powinienem coś zmienić, bo gdzie bym nie pytał, to odpowiedzi niestety nie mam :P

Mam całą serię Finding Paradise nagraną jak po angielsku czytam, to i po polsku teraz rozkręcam.

No i to tyle. Proszę mocno o to, abyście pisali w komentarzach co wam pasowało, a co nie.

Jakby te gry was nie interesowały, to na kanale mam też gry typu Hollow Knight(cały, ale na obecną chwilę siedzą na moim komputerze specjalne odcinki. To była moja pierwsza seria, więc pod względem technicznym trochę leży :P W niektórych odcinkach nawet bardzo), Talos PRinciple(mniej więcej połowę gry mam wpuszczoną, trochę materiału też czeka na upublicznienie, od 2 świata bawię się trochę montowaniem), Alien Isolation(chwilowo zwyczajnie przerwałem, ale na pewno będę kontynuował niedługo), Dead Cells(epizodyczne odcinki), no i teraz aktualnie puszczam odcinki codziennie o 19 z gry Okami HD(nie wiedzieć czemu nikt nie ma ochoty nawet zajrzeć, a gra sama w sobie to klasyk nad klasykami). A nagrywam od około 2-2,5 miesiąca, także kontentu przez ten czas nakręciłem sporo. Kto wie może coś was zainteresuje. Tak czy owak dziękuje z góry za wszelkie zainteresowanie z waszej strony, proszę jak coś pisać i miłego dnia państwu życzę(lub dobrej nocy w zależności jaka jest aktualnie pora dnia:)).

Wedle regulaminu mogę się przypominać o mojej twórczości.

Magicka i Finding Paradise po polsku na razie siedzą w poczekaniu.

Ale od tamtej pory kiedy puściłem tego posta już sporo filmów na moim kanale zdążyło powstać. A więc chociażby aktualnie główna gra na moim kanale, czyli Okami HD Po Polsku. Mam już na kanale 17 odcinków i każdy nowy pojawia się o godzinie 19 każdego dnia. Gra mi się świetnie w tą grę. Bawię się też montażem przy niej. Nic specjalnego, po prostu wycinam pewne mniej ciekawe sceny z gry. Pewnie to co zostawiam nie jest też do końca ciekawe, ale to co zostawiam uważam, że komuś zawsze może się to przydać. Odcinki trwają średnio 30 minut i możecie obejrzeć na tej playliście wszystkie jakie do tej pory wyszły. 

Przy okazji mam epizodyczne odcinki z gier Oneshot, getting over it with Bennett Foddy, Quake Champions, Demo do Crossing Souls (bardzo ciekawy indyk), Talos Principle (nowe odcinki wkrótce). A przy okazji puszczam też streamy z gry Mafia 1 i Salt and Sanctuary. Mafii nie trzeba nikomu przedstawiać. Pomimo jego poziomu trudności idzie mi całkiem nieźle. Poza wyścigami miałem jeden etap co powtarzałem więcej niż 2 razy, a więc idzie bardzo dobrze. Choć muszę przyznać że mechaniką już się zestarzała mocno. Ale nie można dzięki temu odebrać jej tego genialnego gangsterskiego klimatu. Salt & Sanctuary to z kolei zwyczajnie Dark Souls w 2D w swoim świecie soli. Bardzo przyjemnie się gra i idzie muszę przyznać całkiem sprawnie, myślałem że będzie ciężej, ale to dopiero 4 godziny i 5 bossów ubitych, gdzie nie wiem jak ominąłem gdzieś queen of smiles. Linki do playlist jakbyście chcieli zerknąć macie tutaj.

Co w planach? Najpierw muszę ukończyć te 3 gry, potem będę kończył poprzednie serie, bo kupiłem już Final Fantasy XV na PC i już się doczekać nie mogę premiery, aż zagram osobiście i z tej gry też planuje puszczać mniej więcej po 1-2 odcinki dziennie. A to długa gra jest i zakładam że i cały Marzec nie starczy, żeby całego nagrać. Dlatego w międzyczasie zamierzam puszczać filmiki z innych gier. Napewno pójdzie Remember Me, który mam już cały nagrany i mam nadzieję, że zdążę całego z montować przed premierą FFXV, dzięki czemu będę mógł się na tym drugim skoncentrować i nie będę się martwił na brak różnorodności na moim kanale.

Przy okazji przydałby się ktoś, kto mógłby mi zrobić fajny baner do kanału przy moich instrukcjach, ale to raczej takie o wspominanie. 

Tak czy owak dzięki za waszą uwagę, jeśli do tej pory trafiliście i mam nadzieję, że wpadniecie na mój kanał i spodoba wam się na tyle, że będziecie chcieli zaglądać :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Enz0
      Mam problem z grą Counter-Strike Global Offensive. Problem polega na tym że od mniej więcej od tygodnia w trakcie meczy rankingowych (nie tylko) gra się jakby zacina tzn. mogę ruszać myszą, bąba tyka i wybucha (widać jak wybucha). Nie odetnie się do czasu jak wyjdę z meczu i wejdę, a po wejściu po 1-2 rundach znowu to samo. 
      Próbowałem czyścić komputer za pomocą programu Combo Fix i CClaner. 
      To nic nie pomogło.
      Ping mam standardowy dla mojego internetu 50-60 pingu.
      Fps - mam 40-50

Proszę o szybką odpowiedź.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik