Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

[SPOILERY] Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Polecane posty

Czas standardowo otworzyć temat do dyskusji o filmie, trochę czasu minęło, więc większość zainteresowanych zapewne obejrzała.

Nie będę pisał jakiś swoich recenzji, ale dla mnie film był spoko :), podobało mi się, chcę więcej :D (nie próbuję na siłę szukać niespójności etc...),

Co do samych uwag, najbardziej zaciekawiony jestem tematem Snoke, na 100% ten temat nie zakończy się tak szybko, wydaje mi się, że jeszcze będzie o tej postaci głośno ("zabicie jego" skierowało Kylo na ciemną stronę mocy, czy tego właśnie nie planował Snoke? ;)).

A jakie są Wasze opinie o filmie?

Jak dla mnie jedna z najlepszych części sagi, a już na pewno najlepsza jeśli chodzi o nowe filmy. Bardzo podobał mi się wątek Luke'a. Jedi sami doprowadzili do upadku Republiki, więc nie dziwi mnie jego decyzja o zaprzestaniu ich szkolenia. Cieszy również ukazanie, że Leia też ma moc., chociaż scena ta została ukazana dość kiczowato.

Wątek Rey w końcu nabiera rozpędu, to samo Kylo, który w Przebudzeniu Mocy mnie trochę irytował, teraz na szczęście już nie.  Podobało mi się zabicie Snoke'a. Było to zaskakujące, choć wydawało mi się, że walka z nim odbędzie się dopiero w epizodzie IX. 

14 godzin temu, Himiodzio napisał:

Co do samych uwag, najbardziej zaciekawiony jestem tematem Snoke, na 100% ten temat nie zakończy się tak szybko, wydaje mi się, że jeszcze będzie o tej postaci głośno ("zabicie jego" skierowało Kylo na ciemną stronę mocy, czy tego właśnie nie planował Snoke? ;)).

Myślę, że tak. Zasada dwóch ma za zadanie dążenie do potęgi, które ma zaowocować właśnie śmiercią mistrza z rąk ucznia. 

Nie rozumiem osób uważających, że jest to remake Powrotu Jedi. Pojawia się kilka nawiązań do poprzednich epizodów, ale są to bardziej smaczki i easter-eggi, a nie zrzynka jak w Przebudzeniu.  Wiele osób również narzekało na długość filmu, ale według mnie było okej. Nic się nie dłużyło, wszystko było odpowiednio zbalansowane. Mam zamiar jeszcze przynajmniej raz wybrać się do kina, może na IMAX, zobaczę.

Mój ranking filmów SW:

1. Powrót Jedi
2. Imperium Kontratakuje
3. Nowa Nadzieja
4. Ostatni Jedi
5. Rogue One
6. Zemsta Sithów
7. Przebudzenie Mocy
------ (tu zaczynają się kiepskie części)
8. Wojny Klonów
9. Mroczne Widmo

Bardzo mnie cieszy, że to Rian Johnson dostał do stworzenia nową trylogię. Podobno ma nie być powiązana ze Skywalkerami, więc po cichu liczę na okres Starej Republiki. Tym czasem pozostaje czekanie na serial i film o Hanie Solo.

Witam :)

Jeśli chodzi o ostatnią odsłonę Gwiezdnych Wojen, to szczerze mówiąc podczas seansu popadałem w skrajne odczucia. W jednej chwili czułem jak jeżą mi się włosy pod wpływem epickich scen, by chwilę później cały klimat zniszczyć jakimś (w moim odczuciu) idiotycznym "śmieszkiem" albo komentarzem, jak gdyby niektóre postacie kompletnie nie zdawały sobie sprawy z powagi obecnej sytuacji. Wątek z Leią - ok, może być, ale realizacja tego lotu była dramatycznie źle przedstawiona. Dualizm mocy - w porządku, przedstawienie Luka - w porządku, choć tutaj mam wrażenie, że w epizodzie IX wróci i pokaże się z jeszcze lepszej strony. Najlepsze jednak jest to, że mimo wszystko jest to spory powiew świeżości dla filmów SW.

Szczerze mówiąc, liczyłem na bardziej poważne podejście do tematu (zwłaszcza po Łotrze, który był moim zdaniem świetny). 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Tikos96
      Witam. Mam problem z pierwszym logowanie w grze Star Wars: The Old Republic, w którą ostatnio postanowiłem zacząć grać. Ściągnąłem i zainstalowałem grę i gdy chcę się zalogować piszę: " The login service is currently unavailable. Please visit our forums for the latest updates on the status of this service." Proszę o pomoc, gdyż nie mam pojęcia jak to naprawić.
    • Przez Griives
      Jakie są wasze wrażenia po obejrzeniu tego jak że zabójczego dla Duszy Filmy? A może lepiej by było Serii Star Wars?

Nie ukrywam, sam jestem dużym fanem tej jak że kultowej serii. Nie będę pisał jakiś Wypracowań dlatego chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat tej serii
      Tak samo mile widziane są opinie wasze na temat serialu Star Wars: The Clone Wars.

• Przez Techars
      Cześć , jestem fanem uniwersum Star Wars. Znacie może jakieś książki godne polecenia z tego uniwersum?.  Czytał ktoś serię Karen Traviss "The Clone Wars" (Wojny Klonów).

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik