Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MATTTTTT

prosba o UB

Polecane posty

Nick Twitch MattiFurious
Data otrzymania bana (jeśli nie pamiętasz, to nawet przybliżona się przyda): to jest przyblizona 2017-10-09 21:11:34
Powód (jeśli oczywiście jest Ci znany): pieprzenie głupot
[2017-10-09 21:11:34 UTC] mattifurious: mam potwierdzone info ze bozydar ma aimlocka. stomp mialnracjr opowiadajax [2017-10-09 21:12:30 UTC] mattifurious: stomp maracje ze gosc czituje. mam potwierdzone info ze ma haxy
Dodatkowe informacje: brak
Dlaczego chcesz unbana (jeśli wiesz, że ban był z jakiegoś powodu): wyrazilem swoja opinie i doszly mnie sluchy ze gosc jedzie na haxach wiec tak napisalem. niekogo nie obrazilem, oporcz prawdopodobnie dumy ktoregos moderatora ktory mysli inaczej.
Osoba banująca (lub moderatorzy jakich pamiętasz, że byli) nie wiem dokladnie od kogo ban

@MATTTTTTZ tego co pamiętam, były to testy do ROG'a moderatorzy wielokrotnie powtarzali na czacie, że wszelkie teksty tego typu, rozpowszechniające info, że ktoś czituje, nie popierając tego żadnymi dowodami będzie skutkowało banem.

Nie mniej jednak swoje na banicji przesiedziałeś i daję unbana.

P.S. Tylko proszę zapamiętać na przyszłość...wszelkie oskarżenia niepoparte, żadnymi dowodami będzie skutkowało permem już bez możliwości unbana.

Pozdrawiam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik