Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Neska91

Nesha Shooty

Polecane posty

Hejka wszystkim! :)

Po długich godzinkach namysłów, jeszcze większej ilości wypitej kawy, zmęczonych oczu, i w ogóle wszystkiego co najgorsze (O, wiem! Jak przed sesją hihi) postanowiłam zrobić coś ze swoim wolnym czasem, który w większości przypadków marnuje na oglądaniu różnych streamów, filmików na Youtube. Tak więc kompletnie niedoświadczona ja wchodzę na szeroki grunt hejtów, chamstwa, pijaństwa i wszystkiego innego tylko po to, aby otworzyć własny kanał! Jak można się już domyślić kanał dotyczyć będzie shootów z różnego rodzaju liveów które osobiście oglądam. 

Proszę was nie hejtujcie braku miniaturki, zwykłego zdjęcia w avatarze oraz montażu. Dopiero się uczę. Wszystko na pewno będzie powstawało na dniach, choć to zależy również od tego jak szybko i sprawnie będzie szła mi nauka posługiwaniem się tych programów. W każdym razie! Na prawdę zachęcam osoby które lubią być na bieżąco z tym co dzieje się na youtube do subskrypcji kanału. Proszę także o wszelkiego rodzaju krytykę, i rady. Jak pisałam jestem nowa i nie do końca jeszcze wiem co z czym się je! 

Neska Shooty

Powyżej link! Obiecuje, że będę aktywna w tym temacie i posłucham każdej jednej rady! 

Jeśli chcesz rady, to dam coś od siebie - click bait typu "musisz to obejrzeć" da ci głównie dość... młodą i dziwną widownię :D Po sobie wiem, że nie klikam w filmy zawierające właśnie tego typu teksty czy chociażby emotki, ponieważ wychodzę z założenia, że jeśli materiał jest dobry, to dodatkowe "zachęty" nie są potrzebne :) 

Mówisz o miniaturce, fotkach i tak dalej. Mi się podoba twój awatar, no bo w końcu facet jestem. Z kolei na banery, miniatury i inne upiększacze jeszcze przyjdzie czas, także spokojnie.

@Edit: o co chodzi z kiepską jakością? Materiały źródłowe takie były czy to jest spowodowane twoimi ustawieniami? 

Edytowano przez SoldierPL

17 godzin temu, SoldierPL napisał:

Jeśli chcesz rady, to dam coś od siebie - click bait typu "musisz to obejrzeć" da ci głównie dość... młodą i dziwną widownię :D Po sobie wiem, że nie klikam w filmy zawierające właśnie tego typu teksty czy chociażby emotki, ponieważ wychodzę z założenia, że jeśli materiał jest dobry, to dodatkowe "zachęty" nie są potrzebne :) 

Mówisz o miniaturce, fotkach i tak dalej. Mi się podoba twój awatar, no bo w końcu facet jestem. Z kolei na banery, miniatury i inne upiększacze jeszcze przyjdzie czas, także spokojnie.

@Edit: o co chodzi z kiepską jakością? Materiały źródłowe takie były czy to jest spowodowane twoimi ustawieniami? 

Wiedzialam, że TY sie odezwiesz. No po prostu byłam pewna! Więc po kolei. Chciałam w jakiś sposób zachęcić ludzi - masz racje, nie powinnam postąpić w ten sposób. 

No ale jednak wiele osób głownie na to patrzy a ja kurcze z grafiki jestem kiepska jak barszcz. 

Jakość materiału jest kiepska pewnie przez rendering. Nie radzę sobie z ustawieniami vegasa, Sam plik był w 720p, niepotrzebnie podniosłam go do 1080p i to jest pewnie efekt. Kurcze!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Ragnarr
      Witajcie!
      Chciałbym Wam pokazać swój kanał na YouTube, na którym znajdziecie wiele ciekawych materiałów dotyczących gier wideo. Dużą popularnością cieszą się 33 sekundowe "recenzje" najnowszych hitów. Do tego tworzę program o grach starszych czy dzielę się swoimi wrażeniami na tematy różne. Nie pozostaje mi nic innego jak Was zaprosić i życzyć miłego oglądania! 
      PS. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tego typu filmach

Assassin's Creed Origins w 33 sekundy!
      Wspominamy Chrome - pierwszą poważną produkcję Techlandu
      Ancestors Legacy - wrażenia z bety

• Przez Puchacz
      No więc jestem Puchaczem książkowym i liczę sobie 18 wiosen . Lubię czytać dobre powieści i opowiadania. Na swoim kanale, komentuję jednak te, które niekoniecznie wyszły dobrze  
      Przyjmuję każdą, konstruktywną krytykę. W końcu to forum YouTuberów, a nie kółko wzajemnej adoracji  

Link: Puchacz - YouTube

• Przez PijanyRycerz
      Serdeczne powitanie! Panie i Panowie, chciałbym zaprezentować swój kanał youtube https://www.youtube.com/c/PijanyRycerz! 
      Uwielbiam produkcje Blizzarda i mam ogromny sentyment do starszych gierek (Baldur's Gate, Morrowind, Heroes III, Ogame ). Obecnie postanowiłem zabrać się za projekt z Hearthstone, który chodził mi po głowie od czasów bety. W przyszłości pojawią się również inne dobre rzeczy.

Moją pierwszą serią jest Hearthstone Funny Videos! 
      Seria ta przedstawia *fanfary* zabawne momenty *koniec fanfar* z Hearthstone! Zagrania prezentują wyłącznie polskich graczy. 

Zapraszam do oceniania, komentowania oraz subskrybowania! Pozytywna reakcja jest największą motywacją do dalszej pracy! 
      Dziękuję za poświęconą uwagę i do zobaczenia w następnej turze!

Pierwszy odcinek:

Drugi odcinek:

PS: Drugi odcinek jest bardziej reprezentatywny bo wziąłem pod uwagę opinie widzów. Miłego oglądania!
    • Przez CzesiuGM
      Witam! 
      Chciałbym przedstawić Wam jedną z moich serii - W 33 sekundy. To nic innego jak krótkie recenzje w zabawnej formie. W pierwszych czterech odcinkach przyjrzałem się bliżej Call of Duty: Ghosts, How to Survive, Fifie 14 oraz najnowszej części Batmana. Poniżej linki do czterech materiałów. 

Dajcie znać w komentarzu, czy tego typu recenzje się Wam podobają. Jeżeli macie jakieś uwagi czy sugestie dajcie znać w komentarzu - cały czas dążę do jak najlepszego podrasowania serii.  
        . 

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik