Skocz do zawartości
_dryleq

Prośba o unbana

Polecane posty

nick: _dryleq

Dostałem bana za ośmieszenie przedmówcy piszącego: "je bać xayoo", napisałem z specjalnie napisanymi błędami ortograficznymi, emotkami (BabyRage). 

Obecni moderatorzy to: 

tonik_ursynow i mrmatkos jak sie nie mylę

Ban dostany w środę 13 grudnia.

Pozdrawiam

11 minut temu, Tonik napisał:

Witaj,

Poniżej logi. Nie będzie unbana.

2017-12-13 19_29_59-OverRustle Logs.png

Czy można poznać powód bana? Był on sarkastyczny i nie miał on na celu nikogo obrazić (oprócz przedmówcy który też dostał perma nie pamiętam jego nicku.

@_dryleq "Jesteś głupim hujem i debilem, oraz pies Cię jebał! ahahah ;):)"

Napisałbym taką wiadomość do Ciebie na czacie...hmmm ciekawe jaka byłaby reakcja Twoja...pewnie byś przyjął to z uśmiechem na twarzy, co nie ? Bo przecież jest błąd ortograficzny i uśmiechnięta emotka!! No to przecież wiadomo, że uśmiechnięte emotki i błędy ortograficzne, to zwiastun tego, że to jest sarkazm i celowa wypowiedź!...

Izak wielokrotnie na streamach powtarzał...możesz kogoś nie lubić i nie szanować, Twoja sprawa. Ale na czacie Izaka i on jak my modzi nie zezwalamy na takie zachowania. Piotrek zawsze powtarzał, że by szanować innych i nie wyzywać. 

W regulaminie nie ma potrzeby zawierać wszystkich rzeczy których nie wolno i co jest złe, bo by miejsca zabrakło aby wszystko wypisać. Takie coś jak szacunek do innych użytkowników czatu jak i innych streamerów jest sprawą oczywistą i nie trzeba wpisywać w to w regulamin.

Bana ja Tobie dałem i podtrzymuję go. Ban nie zostanie zdjęty tak jak wcześniej już napisał @Tonik

Temat zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik