Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Ja,Paczka III Edycja!

Polecane posty

Witajcie

Jako, że współpracujemy z Ja,Rockiem warto wspomnieć o jutrzejszej akcji - Ja,Paczka!
Jest to już III edycja Ja,Rockowej szlachetnej paczki.

Całość rozpoczyna się już jutro (13.12) od godz. 20:00 i zakończy 17 grudnia o 24:00 - wydarzenie będzie trwało 100 godzin!
Cała akcja ma na celu wsparcie najbardziej potrzebujących rodzin w Polsce.

Szczegółowe informacje podane na FB JaRock:

• Wydarzenie trwa 100 godzin. Rozpoczyna się 13 grudnia o godz. 20:00 na jarock.pl/live/jarock i kończy końcem 17 grudnia.
• Strona główna → https://japaczka.pl/ (strona japaczka.pl zostanie zaktualizowana do nowej wersji na 3 dni przed startem wydarzenia).
• W wydarzeniu weźmie udział prawie 40 streamerów jarock.pl oraz kilkoro gości, którzy naprzemiennie będą prowadzić transmisje na żywo.
• Jak przekazać darowiznę?
    Na stronie japaczka.pl będą opcje przekazania darowizny.
    Podczas wydarzenia, będziecie mogli zakupić cegiełki na wartościowe przedmioty od partnerów akcji. Kupując cegiełki, macie szansę na wygranie              nagrody, do której kupiliście cegiełkę.  Cały zysk z cegiełek oraz darowizn zostanie przekazany na cel charytatywny.

• W poprzedniej edycji zebraliśmy 198 097 złotych! ♡

W tym roku naszym celem jest zebranie 200 000 złotych.

Podczas samej akcji poprzez darowiznę będzie można "wesprzeć" dany team streamera, co musimy zrobić? W treści darowizny dopisać team danego streamera "#teamNICKSTREAMERA", reprezentant (streamer) teamu który wygra zostanie zabrany na galę Szlachetnej Paczki.
Tymczasowo ujawnionych zostało 14 teamów:

1. Kromka #teamkromka
  2. MKRR3 #teammkrr3
  3. Brunecia #teambrunecia
  4. HighStyled #teamhighstyled
  5. Bonkol #teambonkol
  6. Bungo #teambungo
  7. Blackfireice #teamblackfireice
  8. Seto #teamseto
  9. Nexos #teamnexos
  10. Łosiu #teamlosiu
  11. Blondynki też grają #teamblondynkitezgraja
  12. MówPoLucku #teammowpolucku
  13. Game Troll TV #teamgametrolltv
  14. Rock #teamrock

Możemy się spodziewać więcej osób z Ja,Rocka, jednak wypisał tylko tych których obecnie podano :).

Zapraszam do oglądania, brania udziału itd...! Akcja warta tego! :)

VSQeypP.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Arcyk_Gaming
      Witajcie
      Jestem ArcyK i mam 30 lat. Regularnie nagrywam na YT od listopada zeszłego roku choć kanał mam tam od bardzo dawna! Nagrywam gameplaye z gier, poradniki do nich, sporadycznie uboxingi sprzętu i gier, a także bije rekordy w grach bądź wykonuje wyzwania zaproponowane przez widzów. Staram się by mój kanał był różnorodny i by każdy znalazł coś dla siebie. Staram się robić live'y, ale nie zawsze mogę sobie na to pozwolić, więc po prostu nagrywam i wrzucam filmy gdy wiem, że nie dam rady streamować. Czasem rzucam troszkę mięsem w filmach, aczkolwiek staram się by pozostało to w granicach zdrowego rozsądku i nie korzystania z nich jako przecinki. Po prostu gdy gram to jestem sobą i od razu pokazuje swoje emocje. Zaskoczenie, śmiech związany z daną sceną czy też po prostu frustracje i wkur.... Nie robię nic pod publiczkę (pewnie dlatego mam tyle widzów ile mam ^^), po prostu jestem sobą. Najlepiej zobacz i oceń sam . Dzięki za możliwość zareklamowania kanału!
      Pozdrawiam, Artur
      AKTUALNIE NAGRYWANE SERIE GIER: FAR CRY 5 i ASSASSIN'S CREED ROGUE i KONIEC GTA V + pojedyncze filmy z innych gier np. BATTLEFIELD 4 MP
      LINKI:
      Subskrybcja kanału - https://tinyurl.com/y8c6rccq
      Strona na Facebooku - https://tinyurl.com/ydh8p7t4
      Strone na Twitterze - https://tinyurl.com/y84y5y2z
      LINK DO KANAŁU: https://www.youtube.com/user/ARCYK
      ZWIASTUN KANAŁU: 

• Przez Himiodzio
      Witajcie
      Już od jutra powitamy Nowy Rok, dlatego też dzisiaj podsumujemy prawdopodobnie najważniejszy rok dla tego forum.
      Jak już dobrze wiecie, forum jarock przeszło największą zmianę od czasu jego funkcjonowania (2013).
      Połączyliśmy swoje siły z IzakTV, zyskaliśmy pewną niezależność, udało nam się dogadać wreszcie z JaRockiem itd... Jednak to nie jest ten moment w których chce się chwalić "osiągnięciami", bo to nie są osiągnięcia.

Wszelakie to przemianowanie na forum 2.0 było impulsem zbieranym od końca 2015 roku.
      Każda z aktywnych osób na forum zdawał sobie sprawę, że to forum umiera, nikt nie mógł już w tym wypadku za bardzo pomóc.
      Osoby z jarocka nie dawały nadziei na powrót forum - olały wszystko związane z jej działaniem, administracja w większości była to funkcja dla picu, nie miała zbytnio większego pola do popisu.
      Cała sytuacja z forum od początku 2017 roku miała nakierować na jedną rzecz - prawdopodobne zamknięcie forum (nie była to jednak informacja nigdzie ogłaszana, jednak po co komu forum, na którym siedzi może z 20 osób?).

Na początku października wpadł nam pomysł na próbę odbudowy forum, na powrócenie chociaż do 1/3 aktywności z dawnych lat.
      Udało nam się "dostać pozwolenie", uaktualnić forum, zrobić małe porządki wśród ekipy i dołączyć kawałek dawnego forum Izaka.

Dotąd mogę spotkać się z opiniami na forum (nawet pisane przez ekipę moderującą - co boli), że to nic nie dało i forum dalej jest prawie martwe.
      Muszę tutaj jednak wrócić do słów kilku osób, które odradzały mi bawienie się w powroty i zgodzić się z jedną rzeczą którą mówiły...
      "Uważają, że w kilka dni coś stanie się mega aktywne i popularne..."
      Uważam, że kilka osób troszkę zapomina, że do wielu rzeczy dochodzi się czasem kilkuletnią pracą.
      Staramy się, żeby forum wreszcie wróciło w fajnym stylu, jak dotąd statystyki i w sumie liczba tematów pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku.
      Nie ma tutaj możliwości, że w ciągu 3 miesięcy nagle przybędzie tu tysiąc aktywnych osób i forum będzie już żyło wiecznie...
      Same rozmowy o wszelakich współpracach, prośbach o info, to nie są sprawy na 5 minut - sami musimy ze swojej strony udowodnić, że inni mają po co działać na forum.
      Przed nami wszystkimi kolejne lata ciężkiej pracy, jednak samo to, że od czasu forum 2.0 przybyło kilkanaście osób w miarę aktywnych, pojawiło się prawie 250 nowych kont, liczba odwiedzin skoczyła mocno, motywuje nas to jednak do dalszej ciężkiej roboty.

Był to dla forum prawdopodobnie najważniejszy rok.
      Chciałbym prosić każdego z Was o zrozumienie, staramy się wszystko rozwijać, jednak najważniejszą rzeczą na tym forum jesteście Wy - musimy rozumieć się wszyscy.

Liczę, że w pewnym sensie zrozumiecie, że nie siedzimy i się obijamy, a staramy się za wszelką cenę rozwijać to forum.
      Forum to ma szanse na rozwój, potężny rozwój, jednak do tego potrzebne są nasze wspólne siły.

Korzystając z okazji, chciałem też życzyć każdemu z Was, aby Nowy Rok był udany i żeby spełniły się Wasze niektóre marzenia (wszystkich nie będę życzył, bo jednak warto mieć kilka marzeń na zapas ;)).
      Chciałem również życzyć, aby całe forum po tak ciężkim 2017 roku, w 2018 wreszcie zaznało spokoju (w pozytywnym znaczeniu :)).

Dziękujemy za wsparcie i liczmy na każdego z Was już od jutra do końca świata i jeden dzień dłużej :)!

PS: Pamiętajcie, że alkohol to zło ;).
    • Przez Himiodzio
      Witajcie na FORUM 2.0

Na samym wstępie chciałbym przeprosić osoby oczekujące na start forum już tydzień temu - z powodów "wyższych" musieliśmy opóźnić start o kolejne 7 dni. Liczę, że wybaczycie nam ten dodatkowy tydzień, w zamian mogliśmy posiedzieć nad "szczególikami" i jak najbardziej oddawać Wam forum, które powinno działać bez zarzutu :).

Nigdy nie spodziewałem się, że uda się wreszcie dojść do miejsca, kiedy mogę śmiało napisać, że forum dostaje drugie życie.
      Udało nam się przemienić forum na forum wielotematyczne (z nastawieniem jednak na gaming) razem we współpracy z IzakTV!
      Nie będę przeczył, że dalej jest to stare forum... Jednak ubrane w nowe szaty, w "nowym miejscu", z nowoczesnymi zabawkami i nowymi przyjaciółmi .

Uwierzcie, że dla mnie jest to ważny moment, bo ekipa którą udało się zebrać, wykonała masakrycznie dobrą robotę!
      To forum by nie wyglądało i działało  bez kilku osób - jestem potwornie dumny, że udało się złożyć taką ekipę.

Możecie mi wierzyć, że pracowaliśmy nad forum do ostatnich dni (samo tło zamieniliśmy na 100000razy lepsze ostatniego dnia, Kien jesteś mistrzem!).

Jedyne co mi pozostaje, to oddać Wam do dyspozycji obecne Forum - Ja,Rock!/IzakTV!
      Liczę, że będzie się nam tutaj dobrze żyło :).

Jakby wystąpiły jakieś problemy, zgłaszajcie nam to - pracowaliśmy nad wszystkim, próbowaliśmy doprowadzić całość do perfekcji, lecz jesteśmy ludźmi... Mogliśmy coś ominąć ;).

Dziękuję wszystkim za podtrzymywanie życia forum przed zmianą i z góry dziękuje każdemu kto tutaj przybędzie, razem tworzymy coś wspaniałego!

FORUM 2.0 JUŻ LIVE!

• Przez Wilkokłak
      Witam!

Zaprezentowana została nowa odsłona http://jarock.pl/, ale jako że jest to nowy projekt, potrzebny nam jest odzew ze strony użytkowników.
      Dlatego też prosimy was o zamieszczenie tutaj wszelkich sugestii, zgłaszanie błędów, a także wyrażanie opinii odnośnie całości nowej odsłony.

Dopóki nie zauważę, że robi się bałagan, to nie będę wymyślał jakiegoś specjalnego szablonu wiadomości

Lista aktualnie zgłoszonych rzeczy:

To co zostało zamieszczone w tym temacie: http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/12163-nowy-wygl%C4%85d-jarock/ Estetyczna kwestia strony ze streamem (odstępy na bokach)
    • Przez NyuGaming
      Witam,
      Moi drodzy, ja nazywam się Igor
      I chciałbym wam przedstawić kanał NyuGaming.

Przede wszystkim kanał ten oparty w założeniu jest na dobrej zabawie,
      Także chcę dostarczać rozrywkę dla Was poprzez różne filmy.

Na początku trochę gier, a w przyszłości może i vlogi...
      Zacząłem przygodę z Youtube poprzez streamowanie, także pierwszym "filmem" który jest
      u mnie na kanale, jest to archiwum z live. Stwierdziłem że samo streamowanie mi nie wystarcza.
      A to doprowadziło do nagrywania filmów, let's play'ów. 

Uwielbiam grać a jeżeli mogę się tym podzielić z ludźmi to czemu nie?
      Obecnie na kanale można spotkać serie Fallout 4, natomiast chciałbym zrobić Back in Time serie, gdzie będę ogrywał nieco starsze gierki

Na początek zapraszam was na nowy odcinek z Fallout 4.

https://www.youtube.com/watch?v=CIhMyrAwwB4

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik