Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez Baran
      Siemanko ja jestem BARAN z ksywy oraz zachowania ! ;D

To mój pierwszy filmik. Nagrywane sceny zostały Telefonem ;D (tak w kilku momentach auto focus dał się we znaki)
      Obraz nie jest Ostry, ostry ale wystarczający jak na start. 

Dobra... nie umiem pisać wstępów wiec... Konkret 
      Co myślicie o filmie pod względem technicznym ?

• Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

• Przez Vedduer
      Tak jak w temacie, komputer bez względu na jakich obrotach działa wyłącza się co kilka godzin i pojawia się czarny ekran i "no signal"
      Komputer nowy, wszystko na wypasie i temperatura w porządku- jakieś pomysły o co kaman?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik