Skocz do zawartości
Reku

Opóźnienie dzwieku z grą podczas streamu twitch (obs studio) #i7 8700k

Polecane posty

i7 8700k , 16gb ram , gtx 1050ti, 

Podczas grania w naprzyklad: h1z1, lol, cs:go,  co mam zrobić, opoznia dzwiek z grą wystarczy wejsc na twitch.tv/REKU2 i obejrzec powtorki.

Na moim wczesniejszym procesorze AMD phenom 3,2 x4 nie bylo takich problemow, przykladowa powtorka : https://www.twitch.tv/videos/206100059  start ---> 0:18

bitrate 3500, sprawdzalem wszystkie enkodery, i bawilem sie z ustawieniami,  Internet : download 100mb / upload 25-30 mb . 

Jesli bedziecie potrzebowac jakies informacje to piszcie aktualnie nie jestem w domu i nie moge zrobic screenow obs, na ustawieniach domyslnych tez dzwiek sie spoznia. Czekam na odp.

@Edit: 

Procesor: Intel Core i7-8700K,  Płyta główna: Asus PRIME Z370-A, RAM: Ballistix Sport LT DDR4 2x8GB 2666mhz CL 16, Chłodzenie Wodne: Corsair Extreme  Cooler H115i,  Karta Graficzna: gtx1050ti 4GB G1 gaming gigabyte, DYSK HDD: 1000 gb, DYSK SSD: Samsung 750 EVO 500 GB, Zasilacz: Super Flower Leadex II 650 W,  System: Windows 10. Jeśli coś bedziecie potrzebowali to piszcie :)

Połączono posty //Soldier

Edytowano przez SoldierPL

Staraj się używać opcji edycji postu, ponieważ zabronione jest umieszczanie posta pod postem (zwłaszcza w tak krótkim czasie). Jest to traktowane jako spam, a w tym wypadku również jako podbijanie tematu. W taki sposób "zarabia się" ostrzeżenia, a tym samym - po osiągnięciu odpowiedniego progu - blokadę pisania i bana :) Na razie bez ostrzeżeń.

Sprawdź jaką wersję sterowników (Nvidia) masz zainstalowaną, jeśli " 388.13 ", odinstaluj ją i zainstaluj 388.

Miałem podobny problem i w/w krok pomógł mi w tym wypadku - z tego co też czytałem, losowe jest występowanie opóźnień na tej wersji sterowników (niestety mnie złapało).

11 godzin temu, Reku napisał:

@Himiodziotak zrobiłem, działało już sie cieszyłem jeden dzień streamow bez opóznionego dzwieku, a dzisiaj to samu, no szlak mnie niedługo trafi, jakieś pomysły??

Nie masz przypadkiem włączonej automatycznej aktualizacji sterowników graficznych?
Możliwe, że po dniu na nowo Ci ściągnęło nowszą wersje sterów.

Sprawdzałem, mam ten sam sterownik, i nie pobiera mi się automatycznie aktualizacja, Mogę powiedziec tyle ze przykładowo nie spóznia mi sie dzwiek gry streamuje, w NVIDIA geforce, ale tam nie moge ustawic alertów i tym podobne, dla tego chciałbym dalej  rozkminić mój problem, w obs mam ten problem, może jakiś inny program?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik