Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Domer

Monitor

Polecane posty

Tyle na monitor? 0.o 

Bierz LG ips234v-pn za 600

A jeżeli chcesz mieć full wypas i masz opcje podłączenia 3 minitorów to dołóż 300 zł i kup 3 takie albo jeżeli nie chcesz dopłacać to 3 LG ips224v-pn

234 ma ekran 23" a 224 ma 21,5"

@up głośniki wbudowane w monitor zazwyczaj mają jakość no-name za 10zł i zmieniają cienki monitor w transformersa. tuner tv spokojnie można dokupić i na dobrą sprawe wyjdzie taniej. Matryca tn... śmiech na sali, w tej cenie standardem jest IPS.

Dopłacasz 600zł (gdy bierzesz ips234v-pn) a różnica jest taka że dostajesz tuner wbudowany a możesz kupić zewnętrzny za max 100zł, głośniki które zazwyczaj nie mają dobrej jakości (0 bassów etc.) i gorszą matryce TN. Jedynym plusem mogże być to że ma 27 cali ale jak dla mnie to za dużo na zwykłę biurko.

@up bardzo mocno bronisz tego LG, zupełnie jak byś był projektantem,

ma swój dokładny odpowiednik tylko że 21"?

z 17" skoczyć na 23" strach :D

@up Ohh serio? Piszesz że LG to g**no bo porównujesz monitor za 1300zł z takim za 600zł? 

Różnica między moimi a twoimi jest taka że w twoim płacimy 600-700 zł więcej za dodatkowe 4 cale. Czas reakcji 5ms w tej cenie 1-2 ms to standard.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik